plan zajęć

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jagodowa89
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 11:05

Re: plan zajęć

Post autor: jagodowa89 »

plan zajęć- Zabrze
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: plan zajęć

Post autor: neve »

A Katowiace maja juz cos, np plan
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: plan zajęć

Post autor: Arnold »

W sumie Wam współczuje, jeżeli macie mieć w 2 semestrze 127h anatomii, 50h histologii i 60h biofizy .
jagodowa89
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 11:05

Re: plan zajęć

Post autor: jagodowa89 »

Skąd takie info? przecież jeszcze nie ma planu zajęć na II sem.
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: plan zajęć

Post autor: henryka »

neve, ja nic nie widzę. zabrze już podało, więc czemu katowice nie?
Awatar użytkownika
DanielSP
Posty: 27
Rejestracja: 12 lip 2010, o 13:23

Re: plan zajęć

Post autor: DanielSP »

Pewnie dlatego, że to 2 różne wydziały
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: plan zajęć

Post autor: Arnold »

Prosta matematyka, w Zabrzu jest 210h anatomii (to jest minimum programowe), skoro w 1 semestrze macie 83h to w drugim musi być 127h. Chyba, że zmienią plan dla pierwszego roku, w co wątpię.
koptopter
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2010, o 22:04

Re: plan zajęć

Post autor: koptopter »

a rozumiecie w ogole coś z tych planów ? kiedy i w jaki dzień i na którą jakiś przedmiot ? bo ja z tego rat med nie czaje nic
Awatar użytkownika
karolint
Posty: 66
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 18:22

Re: plan zajęć

Post autor: karolint »

haha koptopter ja tez nic nie czaje z mojego lekarskiego ale mam nadzieje ze jak dostane grupe to mi sie rozjasni

a co do anatomii to ja mam nadzieje ze ten nasz plan bedzie jakis taki zeby dalo sie ten rok przezyc bo z 127h anatomii to ja sie chyba poskladam
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: plan zajęć

Post autor: smooth_criminal »

Arnold pisze:Prosta matematyka, w Zabrzu jest 210h anatomii (to jest minimum programowe), skoro w 1 semestrze macie 83h to w drugim musi być 127h. Chyba, że zmienią plan dla pierwszego roku, w co wątpię.
Nie zebym sie przemadrzal, bo nie o to mi chodzi, ale nie myslisz Arnoldzie, ze jesli z 3 semow zrobili 2 to program musi byc zmieniony? Nie bylem w zabrzu na studiach, ale cos mi mowi ze jesli lek ma teraz anate 2 sem, to przyspiesza z materialem kosztem cwiczen, student bedzie mial mniej czasu zajec, a wiecej bedzie sam musial z siebie dac zeby szybciej zrobic ten material w krotszym czasie. No chyba ze kato w 2 sem robi te 210 h, a jak tak to sam nie wiem co im chodzi po glowie
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: plan zajęć

Post autor: smooth_criminal »

no chyba ze ta podstawa jest ustalona przez ministerstwo zdrowia i to jest MINIMUM? nie orientuje sie kompletnie w tych sprawach wiec pytam z czystej ciekawosci
paulietta_91
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2010, o 23:37

Re: plan zajęć

Post autor: paulietta_91 »

Byłam dzisiaj w dziekanacie złożyc papiery na stomatologię i zajęcia rozpoczynają się 04.10:) no i oczywiscie jest to zebranie 30.09.
Awatar użytkownika
ifaaaa
Posty: 133
Rejestracja: 8 lip 2010, o 09:43

Re: plan zajęć

Post autor: ifaaaa »

szczerze to ja już nie wiem kiedy są te zajęcia. mam nadzieję że przynajmniej 30.09 dowiemy się czegoś dokładnie a nie okaże się następnego dnia, że jednak jest inaczej bo nagle zmienili zdanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości