przenosiny z innej uczelni?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jagodowa89
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 11:05

przenosiny z innej uczelni?

Post autor: jagodowa89 »

hej! orientuje się ktos jak wyglada mozliwość przeniesienia sie z innej uczelni do Poznania na lekarski? jakie sa szanse? czy robia jakies problemy?
Awatar użytkownika
Coolcik
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 21:18

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: Coolcik »

Mój brat próbował w tym roku z Bydgoszczy. Nie powiodło się. Największe znaczenie ma średnia, oraz można dopisać dodatkowo z jakiego powodu te przenosiny. Dla przykładu bierzesz ślub z facetem z Poznania itp.
jagodowa89
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 11:05

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: jagodowa89 »

a moge spytać jaki powód podawał Twój Brat i dlaczego Mu odmówili?
Awatar użytkownika
Coolcik
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 21:18

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: Coolcik »

Dlaczego odmówili nie wiadomo. Powód prosty. Ja będę studiował w Poznaniu, mieliśmy razem mieszkać.
jagodowa89
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 11:05

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: jagodowa89 »

i taki powod podał Twoj brat, tak?
a jaka miał średnią?
Awatar użytkownika
Coolcik
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 21:18

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: Coolcik »

Tak, taki powód podał. O Średniej nie mam pojęcia.
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: biofizchem »

a jak wygląda cała procedura? od czego zacząć od podania do rektora swojej uczelni czy do rektora nowej uczelni? chce się przenieść z Bydgoszczy do Poznania gdy dzwoniłąm do dziekanatu nie uzyskałam prawie żadnej odpowidzi poza tym że podania można składać od 01.08 do 20.08 ale co w tym podaniu trzeba zawrzeć i jakie jeszcze dokumenty? aha i jeszcze szanowna pani powiedziała że nie mam co liczyć że mnie przeniosą
Awatar użytkownika
ms_hag
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 18:33

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: ms_hag »

a jak wygląda sprawa przenosin ze studiow niestacjonarnych na niestacjonarne? np z Krakowa do Pzn? tez trzeba podanie pisac itd?
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: jankes_medyk »

trzeba pisac podanie, trzeba zrobic wszystko tak jakbys przenosila sie z stacjonarnych na stacjonarne, tyle ze z przyjeciem na niestacjonarne nie powinno byc problemu.UMP kocha pieniazki
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: doktorka »

o ile z przenosinami z niestacjonarnych na niestacjonarne problemu pewnie nie ma z przyczyn jasnych (chociaz moze byc jesli rok jest przeladowany i na danym roku nie ma juz akredytacji na wiecej studentow, ale to.raczej nie ma takich lat), o tyle z przenosinami z innych uczelni zasada oficjalna jest taka, ze musisz wziac udzial w rekrutacji na 1 rok i jak sie dostaniesz, to oni przepisuja na rok, na ktory chcesz sie przeniesc.
Jak juz pisalam w poprzednim watku-przenosza tez z podan (bardzo czesto z bydgoszczy zreszta, sposrod tych przeniesionych osob najwiecej jest z bdg wlasnie), ale moim zdaniem ani srednia ani powod nie maja tu nic do rzeczy, raczej chodzi o ilosc wolnych miejsc na danym roku (a tych miejsc jest wiecej od 3 wzwyz, ludzie biora dziekanki, rodza dzieci i takie tam), ewentualnie widzimisie kogos tam, celuje, ze Pani z Dziekanatu)
Ja mam w gr dziewczyne, ktora sie z bdg przeniosla z powodu studiujacego w poznaniu rodzenstwa wlasnie, ale po 3 roku.
Sigita
Posty: 5
Rejestracja: 6 lip 2010, o 22:28

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: Sigita »

Witam!

A czy komuś udało się przeniesc ze stomatologii na PAMie na stomatologię w Poznaniu?
rybosomka
Posty: 41
Rejestracja: 3 cze 2014, o 12:22

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: rybosomka »

a co z przenosinami ze szczecina do poznania ? czy znacie kogoś komu się udało ?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: przenosiny z innej uczelni?

Post autor: doktorka »

U mnie na roku były 2 osoby przeniesione z PAMu, od 3 roku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości