konto bankowe studenckie czy zwykłe ?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

[Link] konto bankowe studenckie czy zwykłe ?

Post autor: Korczaszko »

lith, tak to jest płatne. Jest gdzieś już jakiś duży temat o bankach i tam pisałam to jako minus mbanku ] ale jak ma się internet to też nie jest źle

konto-bankowe-vt21876-60.htm
Archie911
Posty: 38
Rejestracja: 18 lip 2010, o 19:32

Re: konto bankowe studenckie czy zwykłe ?

Post autor: Archie911 »

Ja mam właśnie to direct. oprocz tego co piszesz to dostajesz jeszcze konto OKO - to konto oszczędnościowe. Przelewasz sobie na oko jak masz dużą gotówkę i rośnie Ci procent, a potem jak potrzebujesz to szybko przerzucasz przez internet na direct i możesz placić kartą
DwK51
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2010, o 11:36

Re: konto bankowe studenckie czy zwykłe ?

Post autor: DwK51 »

mentos, i wszystko jest za darmo, nie ma jakiś haczyków? trzeba zakładać je przez internet nie można po prostu iść do placówki?
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: konto bankowe studenckie czy zwykłe ?

Post autor: mentos »

ja załozyłam wszystko przez neta, oni ci potem cos przysyłaja, pozniej dzwonią do ciebie, wybierasz pin kod dostepu ale oni go nie znają, poza tym tak wszystko jest za darmo, w KAZDYM bankomacie wybierasz kaskę i płacisz za to 0 zł i przelewy interentowe bardzo szybko przechodzą w DB
mysle, ze nie ma lepszego konta
Archie911
Posty: 38
Rejestracja: 18 lip 2010, o 19:32

Re: konto bankowe studenckie czy zwykłe ?

Post autor: Archie911 »

Direct założyłem w ten sposób, że do placówki poszedłem. Tam bardzo ładna uprzejma pani (blondynka ^^) dała mi dwie koperty, które służa do aktywacji konta. jakiś tydzień lub dwa poźniej dostajesz listem kartę debetową (ale tylko z nazwy), idziesz na internet i aktywujesz ową kartę i nadajesz jej pin. W tym momencie wkraczas na nowy poziom Powodzenia w wybierainu i zakładaniu konta
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości