4 pazdziernika

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

4 pazdziernika

Post autor: qwertusska »

czy 4 pazdziernika stomatologiczny w zabrzu ma dzien wolny? bez wykladów, cwiczen itd? w harmonogramie nic nie ma, a czy ktos cos wie o ang albo lacinie, wf ?
Awatar użytkownika
karolint
Posty: 66
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 18:22

Re: 4 pazdziernika

Post autor: karolint »

1 rok ma wolne ogolnie z tego co wiem bo jest inaguracja w Katowicach
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: 4 pazdziernika

Post autor: myniula »

o językach dowiesz się później, bo dla nich jest osobny plan,wszystko się okaże jak już się zapiszesz na te zajęcia.
Inauguracja w Kato jest 1.10, a 4.10 to dzień rektorski, ze strony SUMU: Ogłaszam dzień 4 października 2010 r. „dniem rektorskim”, wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów I roku wszystkich kierunków studiów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach.
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: 4 pazdziernika

Post autor: qwertusska »

ooooo to za*ebi*cie a do kiedy i gdzie na te jezyki mozna sie zapisywac?
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: 4 pazdziernika

Post autor: myniula »

zapisy są gdzieś w budynku akademika, chyba 2.drzwi i zapewne będą przez cały pierwszy tydzień d
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: 4 pazdziernika

Post autor: qwertusska »

myniula pisze:Ogłaszam dzień 4 października 2010 r. „dniem rektorskim”, wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów I roku wszystkich kierunków studiów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach.


napisalas ze w katowicach, a zabrze tez? sorrki ze taak sie dopytuje ale chcialabym jeszcze do domu pojechac na weekend a nie chcialabym przegapic juz na poczatku jakichs zajec
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: 4 pazdziernika

Post autor: myniula »

Uczelnia jest ta sama Uniwersytet Medyczny w Katowicach,jedynie wydziały są inne, pomimo że jesteśmy w Zabrzu to jesteśmy na UM w Katowicach, hm ?
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: 4 pazdziernika

Post autor: qwertusska »

tak, oczywiscie masz racje dzieki za odp, a mozesz mi jeszcze napisac na jakiej podstawie tworzą grupy ?
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: 4 pazdziernika

Post autor: myniula »

w kato z tego co tu ludzie pisali alfabetycznie, ale w Zabrzu nikt nie wie na temat systemu, wg którego tworzą grupy, albo losowo, albo w jakiś określony sposób ale nikt jeszcze do tego nie doszedł
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: 4 pazdziernika

Post autor: qwertusska »

dzięki
qbb
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:44

Re: 4 pazdziernika

Post autor: qbb »

[at]

Możesz podać linka do tej wiadomości? Nie umiem jej znaleźć na stronce śum-u
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: 4 pazdziernika

Post autor: myniula »

nie wiem teraz gdzie ona dokładnie jest, miałam to zarządzenie na dysku, mogę przesłać na maila.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości