I rok na lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Tuwimianin
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 18:10

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Tuwimianin »

Ja jestem jak najbardziej za, najlepiej na weekendzie, np. sobotni wieczór. Większość z nas powinna już być w Lublinie podejrzewam.
runningupthathill
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 13:27

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: runningupthathill »

patrzyłem jakieś 4 dni temu na WU i miałem harmonogram zajęć. I tam było napisane, że w poniedziałek 3 października mamy wykład o 10 30 z biologii medycznej, a potem chyba o 17 ćwiczenia z anatomii D Inna sprawa, że teraz nawet się nie mogę na WU zalogować bo jakiś błąd wyskakuje.
katjuszka16
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 10:24

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: katjuszka16 »

Moi drodzy pierwszoroczni!
Jestem studentką drugiego roku stomatologii, ktora zajmuje sie organizacja wielu imprez studenckich w naszym miescie. Jezeli nie macie jeszcze pomyslu na integracje, nie mozecie zebrac wszystkich osob, chcielibyscie poznac starszych kolegow oraz waszych rowiesnikow jeszcze przed rozpoczeciem roku, nie ma na co czekac, zapraszam do klubu PLACE impreza jest zorganizowana z mysla o pierwszych rocznikach, w celu ich integracji i wprowadzenia w zycie studenckie, glownie z racji tego ze po pierwszym tygodniu raczej nie bedziecie mieli wiele czasu na zabawe
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia w sobote, naprawde warto
annamaria1
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2011, o 14:17

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: annamaria1 »

SKŁADAŁ KTOŚ DEKLARACJE DO LUBLINA I CZEKA TAK JAK JA? UDA SIĘ WEJŚĆ 83? MOŻE KTOŚ DZWONIŁ DO NICH? A MOZE KTOŚ ZABIERA DOKUMENTY Z LUBLINA?
Tomzi
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 15:29

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Tomzi »

Czy ktos wie cos na temat podzialu na grupy
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

jeszcze nie ma
rancil
Posty: 25
Rejestracja: 9 sie 2010, o 09:32

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: rancil »

A jak to jest w końcu z tym rozpoczęciem roku ? Wiem że jest trzeciego ale o której, czy mamy być o 10 czy o 13:15. I gdzie?
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

rancil pisze:A jak to jest w końcu z tym rozpoczęciem roku ? Wiem że jest trzeciego ale o której, czy mamy być o 10 czy o 13:15. I gdzie?

Zadałam już gdzieś to pytanie i odpowiedź jaką otrzymałam to taka, że obowiązkowo trzeba być na 13.15 a o 10.30 kto chce. Rozpoczęcie jest dla wydziałów lekarski, lekarsko-dent i techniki dentystyczne w Collegium Maius , na ul Jaczewskiego 4/6
arzt
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 08:27

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: arzt »

A ja mam też pytanko w temacie rozpoczęcia:
1. to info o obowiązkowej 13.15 i nieobowiązkowej 10.30 to jest takie forumowe czy ktoś dzwonił na uczelnię osobiście?
2. Kto idzie na tylko 13.15, a kto jeszcze na 10.30?
3. Czy też na wirtualnej uczelni nie macie planu zajęc szczegółowego?
Pozdro
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: David »

1. Zakładka Informacja o immatrykulacji Ci odpowie
2. Większość zdecydowana idzie na 13.15, chyba że lubisz stać, i słuchać płomiennych przemówień.
3. Nie, bo nie ma jeszcze podziału na grupy.
lykorz
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

O co w ogóle chodzi z tym planem szczegółowym Jest plan na WU z podziałem na grupy tylko nie ma języków i wf i nie wiadomo do której grupy dana osoby należy
Tomzi
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 15:29

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Tomzi »

Dodzwonilem sie do dziekanatu i zapytalem o podzial grup (kiedy beda, gdzie bedzie mozna zobaczyc, itd), dostalem odpowiedz, ze raczej nigdzie nie beda wywieszone, ale beda zamieszczone w poniedzialek na WU, zatem pozostaje czekac.
Jeszcze w zwiazku z WU. macie tam jakies inne info oprocz planu zajec czy tylko moje konto jest takie ubogie?
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

Gdy udało mi się kiedyś dostać na WU to miałam tylko plan i wydział w którym jestem. Teraz nie mogę się tam zalogować i martwie się w jaki sposób dowiem się , w której jestem grupie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości