Rekrutacja 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cantanta
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2010, o 22:23

Rekrutacja 2011

Post autor: cantanta »

Mam kilka pytań i jeśli ktoś jest w stanie na nie odpowiedzieć to byłabym w siódmym niebie :
- czy na studia stomatologiczne we Lwowie można dostać się ze starą maturą w dodatku bez biologii i chemii na maturze?
- czy jeśli się już teoretycznie taka osoba dostanie na studia to czy z taką maturą ma szansę się przenieść do Polski uzupełniając różnice programowe pomiędzy studiami? czy oni nadal patrzą na rodzaj zdawanej matury? oczywiście przenosiny na studia płatne
africa
Posty: 38
Rejestracja: 16 lip 2010, o 01:02

Re: Rekrutacja 2011

Post autor: africa »

Nie wiem jak to jest z tą starą maturą, ale tak na logikę to nie wydaje mi się, żeby przyjęli cię na studia medyczne bez matury z biologii i chemii, ale to tylko moje domysły.
Awatar użytkownika
triinu
Posty: 55
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 19:17

Re: Rekrutacja 2011

Post autor: triinu »

E tam, we Lwowie wszystko możliwe jest. Możesz pisać nawet i geografie a dostaniesz się na stome
ULKAKAZ
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2011, o 08:11

Re: Rekrutacja 2011

Post autor: ULKAKAZ »

To że wystarczy mieć zdaną maturę nawet z geografii i będzie się przyjętym na Uniwersytet to nie prawda.Miałem zdaną na poziomie rozszerzonym maturę z chemii a z biologii nie i dokumenty moje zostały odrzucone.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości