matura 2017

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: matura 2017

Post autor: Sofia »

Melatonina pisze:
goodman pisze: Przerobiłem już metabolizm z Harpera
a nie sądzisz, że to trochę za mało? Ostatnio próbuję konfrontowować tę wiedzę z Bańkowskim i wciąż chcę więcej. Zmieniła się pdstawa to muszę się bardziej przykładać, przecież każdy wie, że szkolne podręczniki nie wystarczą na te 80 pro z biologii czy chemii
O dżizas, sugerujesz że BańkowskiHarper? Dziecko skąd Ty się urwałaś? Co to za herezje to ja nie wiem.
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: matura 2017

Post autor: mossa »

Haha, toście się dogadali Jeśli Harper to za mało, proponuję Stryera - do matury jak znalazł, bez tego nie ma co marzyć o jakimkolwiek przyzwoitym wyniku.
lek. mossa
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: matura 2017

Post autor: oogmeeway »

Jeszcze niedawno Harper na maturę wystarczał na spokojnie. Teraz wiadomo nowa podstawa, cóż. różnie może być. Nauczyć się dobrze z Harpera i liczyć, że dadzą coś prostego.
Greena
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:50

Re: matura 2017

Post autor: Greena »

Nie rozumiem po co tyle ironi Choć może odświeżając ten wątek nie wyraziłam się jasno. Nie utworzyłam tego wątku z myślą już teraz wkuwania do matury, ale chciałam zapytać ludzi z tego rocznika, jak radzą sobie z tą nową podstawą programową (bo osobiście mnie to przeraża, że deklaracje które za chwilę dostaniemy zaważą o naszej przyszłości), czy już wiedzą, co chcą robić w przyszłości, czy coś już robią w tym kierunku, po prostu z czystej ciekawości popytać i pogadać.
Tymczasem górę w tym wątku biorą aktualni studenci, których ciekawość młodszych niezmiernie bawi.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: matura 2017

Post autor: Sofia »

Spytałaś czy ktoś tu jest to dostałaś odpowiedź na pytanie. O co Ci chodzi?
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: matura 2017

Post autor: goodman »

Greena, może przeczytaj ten wątek od początku, są w nim same złote rady
Greena
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:50

Re: matura 2017

Post autor: Greena »

Wiem, przeczytałam cały ten wątek. Dlatego założyłam nowy, ale moderator połączył go z tym, i być może dlatego nikt nie bierze go na poważnie
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: matura 2017

Post autor: Sofia »

Bo jeśli został włączony do troll tematu to każdy nowy post w nim będzie uznany za karmienie trolli. A my lubimy jeść, zwłaszcza biednych naiwnych maturzystów ^_^ ( muszą być przytępawi, ale że są maturzystami to wiele osób spełnia ten warunek sami z siebie )
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: matura 2017

Post autor: goodman »

Greena, widać, fala maturzystów 2017, nie dotarła jeszcze na forum. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Niemniej jednak cieszymy się, że w końcu dożyliśmy czasów, w których ten wątek przyszłości stał się teraźniejszością.
Greena
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:50

Re: matura 2017

Post autor: Greena »

Sofia, w sumie na waszym miejscu robiłabym to samo.
Ale jednak znaleźli się ci biedni naiwni przytępawi maturzyści", których zainteresował wątek, więc zrobiłam sobie nadzieję
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: matura 2017

Post autor: goodman »

Greena pisze:"biedni naiwni przytępawi maturzyści"
Nie martw się, część z jak pójdą na studia się potem wyrabia.
Greena
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:50

Re: matura 2017

Post autor: Greena »

goodman, czyli jest nadzieja
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: matura 2017

Post autor: Sofia »

Greena pisze:Sofia, w sumie na waszym miejscu robiłabym to samo.
Ale jednak znaleźli się ci biedni naiwni przytępawi maturzyści", których zainteresował wątek, więc zrobiłam sobie nadzieję
Gdybyś jeszcze siedziała w internecie ze świadomością że powinnaś się uczyć, to tym bardziej by Ci rączki świerzbiały do potrollowania kogoś w necie i poprawienia sobie humoru na koniec dnia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość