Pytanie do studentów medycyny

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Kosmita
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 2011, o 14:04

Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Kosmita »

Czy to prawda za na studiach (kierunek lekarski, farmacja, weterynaria) jest tak ze większosc czasu sie uczycie ? Macie czas np. na oglądanie telewizji wyjście do kina, czy cały czas w książkach ?
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: proximeaccessit »

Nie, nieprawda.
Tak, mamy.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Mihhu »

Kosmita pisze:Czy to prawda za na studiach (kierunek lekarski, farmacja, weterynaria) jest tak ze większosc czasu sie uczycie ? Macie czas np. na oglądanie telewizji wyjście do kina, czy cały czas w książkach ?
No bez przesady
agnika
Posty: 317
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:02

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: agnika »

ja mam jutro egzamin z anatomii i dostalam anatomowstretu z racji czego zamiast sie uczyc siedze na necie
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Tahtimittari »

Nie mamy czasu jeść, myć się i sprzątać nawet

A na serio, to ktoś jak zwykle bzdury opowiada. Jak sobie umiesz dobrze zorganizować czas, to wystarczy go na zainteresowania i na wszystko. Bez przesady ) Na 1 roku może jest trochę gorzej, bo trzeba się do innego systemu nauki przyzywczaić, ale bez przesady - wszystko się da ogarnąć i zmieścić w czasie.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Tomq »

Ja to mam zestaw do nauki ,który automatycznie przewraca strony, w tyłu bicze jak za wolno się uczę, kroplówki tylko mi koledzy zmieniają 3 razy na dzień, powieki podtrzymuję wykałaczkami z drewna Amazonii, oczywiście cewnik też założony. Ale co ja będę zdradzał moje nowe techniki zdobywania wiedzy!
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: proximeaccessit »

Tomq pisze:Ja to mam zestaw do nauki ,który automatycznie przewraca strony, w tyłu bicze jak za wolno się uczę, kroplówki tylko mi koledzy zmieniają 3 razy na dzień, powieki podtrzymuję wykałaczkami z drewna Amazonii, oczywiście cewnik też założony. Ale co ja będę zdradzał moje nowe techniki zdobywania wiedzy!
Więc pewnie wszystko masz zdane w tej naszej sesji"?
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Tomq »

Jasne, wszystko jak leci, buehehe
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: proximeaccessit »

Zazdroszczę, bo przede mną najgorsze i zmobilizować się nie mogę.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: godziasia »

pokażcie mi tego czubka co to takie bzdury rozpowiada. To że nauki jest dużo (bo jest sporo, nie ukrywajmy tego) nie znaczy, że uczymy się 24/7, nie myjemy się (kołtun polski, plica polonica się robi ), nie jemy nie pijemy i generalnie nasza egzystencja ogranicza się do przebiegania wzrokiem po linijkach. Tak, mam czas, żeby wyjść do kina (ot wczoraj byłam, egzamin jutro ), na pizzę, na imprezę (tych to się nawet sporo zdarza.), czy na zakupy z przyjaciółką (centra handlowe są nasze!). Medycyny czy farmy nie kończą cyborgi, tylko normalni ludzie, a jeśli ktoś chce się TYLKO uczyć, no to na własne życzenie (bo też są takie ewenementy w społeczeństwie).
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: persil1991 »

Ja to mam zestaw do nauki ,który automatycznie przewraca strony, w tyłu bicze jak za wolno się uczę, kroplówki tylko mi koledzy zmieniają 3 razy na dzień, powieki podtrzymuję wykałaczkami z drewna Amazonii, oczywiście cewnik też założony. Ale co ja będę zdradzał moje nowe techniki zdobywania wiedzy!
ee ale żartujesz nie?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Korczaszko »

jeszcze ma stomie jelitowa
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Pytanie do studentów medycyny

Post autor: Mihhu »

persil1991 pisze:
Ja to mam zestaw do nauki ,który automatycznie przewraca strony, w tyłu bicze jak za wolno się uczę, kroplówki tylko mi koledzy zmieniają 3 razy na dzień, powieki podtrzymuję wykałaczkami z drewna Amazonii, oczywiście cewnik też założony. Ale co ja będę zdradzał moje nowe techniki zdobywania wiedzy!
ee ale żartujesz nie?
Obawiam się, że nie.
Ojj ciężkie, życie studenta. I nawet nie ma czasu na telewizję
Cały czas w książkach.
Ja nawet przez sen czytam bochenka. Brailem. A rano mnie nadgarstki bolą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości