Pomysł na biznes dla biologa???

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Ewelina88r
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2011, o 20:57

Pomysł na biznes dla biologa???

Post autor: Ewelina88r »

Witam wszystkich,
skończyłam studia licencjackie z biologii i jestem w trakcie studiów magisterskich. Swoją przyszłość wiążę z nauką w szkole, aczkolwiek muszę ukończyć kurs pedagogiczny, który trwa 1,5 roku. Próbowałam znaleźć pracę w moim zawodzie aczkolwiek bez sukcesu. Postanowiłam więc ubiegać się o dofinansowanie na działalność gospodarczą. Niestety nie mam pojęcia co mogłabym otworzyć. Mieszkam w małej miejscowości 30 tys mieszkańców. Najlepiej jakby była to działalność handlowo- usługowa, związana z kierunkiem wykształcenia, gdyż takie wnioski są pozytywnie rozpatrywane. Kochani proszę was o pomoc. Co może otworzyć biolog za gotówkę 40 tys zł? Nie może być to działalność związana z produkcją roślin i zwierząt, gdyż na taką działalność nie przyznają środków. Bardzo proszę o przesyłanie pomysłów. Z góry dziękuję.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Pomysł na biznes dla biologa???

Post autor: tchorz »

korepetycje
Ewelina88r
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2011, o 20:57

Re: Pomysł na biznes dla biologa???

Post autor: Ewelina88r »

odświeżam temat
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości