studia po technikum weterynarii

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ania16
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2011, o 08:52

studia po technikum weterynarii

Post autor: ania16 »

Chce pójść do technikum weterynaryjnego w Krzyżowicach, nie za bardzo wiem gdzie dalej? czy na 5 letnie studia czy może licencjackie studia? co się bardziej opłaca? proszę o odpowiedz tych co się na tym znają
Awatar użytkownika
tomek_z
Posty: 68
Rejestracja: 9 lip 2010, o 20:25

Re: studia po technikum weterynarii

Post autor: tomek_z »

U nas na biologii było kilka dziewczyn po technikum weterynaryjnym. Co się bardziej opłaca to zależy co chcesz robić później, jeśli chcesz zostać na uczelni i się doktoryzować, to licencjackie i magisterskie, czyli 5 lat. Jeśli nie, to ja polecam Ci 3 letnie licencjackie i 2 lub 3 semestralne studia podyplomowe, u nas jest na przykład taki kierunek podyplomowy Pielęgniarstwo i chów zwierząt towarzyszących". Innym równie dobrym wyjściem jest rozpoczęcie weterynarii, na pewno po tym technikum, będziesz miała dużo łatwiej , mam nadzieję że nie zamieszałem za bardzo pozdrowienia!
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: studia po technikum weterynarii

Post autor: Tahtimittari »

Weterynaria jest TYLKO jednolita - 5,5 roku.
ania16
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2011, o 08:52

Re: studia po technikum weterynarii

Post autor: ania16 »

dziekuje brdzo, kazde informacje sa dla mnie cenne ]
Awatar użytkownika
tomek_z
Posty: 68
Rejestracja: 9 lip 2010, o 20:25

Re: studia po technikum weterynarii

Post autor: tomek_z »

Tahtimittari pisze:Weterynaria jest TYLKO jednolita - 5,5 roku.
Ale ja nigdzie nie napisałem że nie jest jednolita Mało tego że jest jednolita, to do tego jest o pół roku dłuższa ale za to nie trzeba żadnej pracy pisać, tylko zdać egzamin (choć najprostszy to on nie jest ) pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości