Jakie wymagania do Krakowa?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: n0id3ntity2 »

Witam, moglby mi ktos powiedziec jakie wymagania obowiązują do Krakowa obecnie?i czy one sie co rok dużo zmieniają?.Jestem w klasie 2 LO wiec jestem ciekawa, czy gdy ja bede wybierac gdzie studiowac to w Krakowie jest lub nie wymagana fizyka na maturze?ew. moze od ilu punktow przyjmuja. Prosze rowniez o wyjasnienie jak sie liczy te punkty, jakie sa progi z grubsza do krakowa i czy da rade bez fizyki.stawiam ze trzebaby bylo nadrobic matematyka z ktorej nie jestem za swietna.a wiadomo, jak na moim profilu w LO nie ma obecnie rozrzezenia fizyki na biolchemie to nie ma sily zebym ja umiala bez korepetycji, na ktore kosztem bio i chem nie starcczy juz pieniedzy. Z gory przepraszam jesli nie ten watek i prosze o ew. przesuniecie go we wlasciwe miejsce, a nie usuwanie go. Z gory dzieki.
Awatar użytkownika
agm88
Posty: 43
Rejestracja: 12 cze 2010, o 22:19

Re: Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: agm88 »

ktoś napewno by Ci chętnie odpowiedział tylko:
po pierwsze- nie napisałaś jaki kierunek
po drugie- zły dział
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

[Link] Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: Stalowy »

Uwielbiam ludzi, którzy potrafią zrobić świetny profil na tym forum, spędzić sporo czasu by mieć kolorowy podpis i animowany avatar. A potem pozbawieni sił życiowych nie potrafią poświęcić 2 minut, żeby chociażby SPRÓBOWAĆ czegoś poszukać samodzielnie.

Najpewniej chodzi Ci o lekarski.

- biologia roz.
- chemia roz.
- matematyka pod. (albo matematyka roz. albo fizyka roz.) - bez żadnego przelicznika na korzyść rozszerzenia.

Tak było po raz pierwszy w roku poprzednim, w tym roku jest podobnie i o ile się nie mylę - w 2012/2013 będzie podobnie.

Próg zeszłoroczny zatrzymał się bodajże na. Chociaż w sumie wysil się i KLIKNIJ. progi-2010-vt27834-255.htm

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Re: Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: n0id3ntity2 »

Szukalam, ale chciałam sie dowiedziec czy juz teraz mozna wnioskowac jakie progi beda za rok, no i przelicznika punktow tez nie znalazlam.tak medycynawiem ze sie mnozy rozrzezenie razy iles, ale na ile max? ps. jak widac oplacalo sie taki avatar walnac bo jednak ktos mi odpisal
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: lith »

nic się nie mnoży, nie ma przeliczników, czyli max 300:
100 za biole r
100 za chemie r
100 za matme p
Awatar użytkownika
n0id3ntity2
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 20:20

Re: Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: n0id3ntity2 »

dzieki a Łódź?bo slyszalam ze tam sa jakies dziwaczne przeliczniki.a na oficjalnej stronie sa progi , nie znalazlam przelicznikow
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: york »

rozsz liczone razy 2, słabo szukasz, albo wcale
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

[Link] Jakie wymagania do Krakowa?

Post autor: Batha »

uprzedzając kolejne pytania n0id3ntity2 masz cały dział: medycyna-kierunek-lekarski-vf16.htm
nie wiem, dlaczego ktoś miałby Cię wyręczać w szukaniu. Chcesz iść na studia, to naucz sobie radzić sama.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości