znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
alexxz
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2010, o 23:03

znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: alexxz »

jak wyzej?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: Arnold »

Nie raczej w 2 stronę . Nikt nie chce mieć kontaktu z Mordorową biochemią
Awatar użytkownika
alexxz
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2010, o 23:03

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: alexxz »

o, czyli jest dla mnie nadzieja.
Bardzo,bardzo,bardzo nie chcę studiować na 2 roku w Zabrzu.
Orientujecie się, jak wygląda załatwianie spraw z przeniesieniem?
agnika
Posty: 317
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:02

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: agnika »

Az tak nie podoba Ci sie w zabrzu?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: Arnold »

myślę, że zawsze się ktoś znajdzie chętny na wymianę.
Co M. dał w kość
Awatar użytkownika
AnelinSackville
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2010, o 10:48

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: AnelinSackville »

Ja przeniosłam się właśnie z Zabrza do Katowic. Mało tego wszyscy mi mówili, że jestem masochistką itd. a ja jestem zadowolona i jeszcze ani razu nie żałowałam mojej decyzji.

W mojej grupie jest dziewczyna, która jakimś cudem składała do Katowic dokumenty a przyjęli ją do Zabrza. Też się przeniosła.

Widziałam listę osób chętnych na przeniesienie kierunek ZabrzeKatowice, w obecnym roku była nas czwórka.

Nie róbmy znowu z Katowic takiego piekła. Zawsze wypowiadają się osoby którym kumpel/kumpela mówiła tak a tak. Ja tam studiuje i jak na razie nie narzekam. A nauka wszędzie jest, taki kierunek
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: mentos »

AnelinSackville, z ktorej grupy jestes
popieram wypowiedz kato jest całkiem fajne ^^
teddy bear
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2011, o 19:09

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: teddy bear »

Właśnie ja też chciałabym się przenieść z Zabrza do Katowic po pierwszym roku. Z osobą chętną na wymianę mam nadzieję, że nie byłoby problemu. Ale zakładając, że miałabym jakąś poprawkę, to czy jakbym złożyła podanie końcem września czy byłoby coś z tego I jeszcze w Zabrzu nie mamy na 1 roku języka obcego, to jest następny problem
Napiszcie czy znaliście takie przypadki a jak nie to co myślicie o szansie na przeniesienie. Bardzo mi zależy i martwię się czy się uda
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: Arnold »

Czego się boicie na 2 roku? Biochemii? Fizjologii Czy może biostatystyki? Czy jeszcze dlatego że Zabrze kiepsko wychodzi w LEP-ie a Kato dobrze?
teddy bear
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2011, o 19:09

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: teddy bear »

Nie boję się w ogóle tych przedmiotów bo one też są w Kato i też się będę ich uczyć. W Zabrzu straszyliście biofizą a wszystko okazało się czystym wymysłem, zarówno humory Monkiego- które nie miały żadnego wpływu na ocenianie naszych prac jak i egzamin którego celem wcale nie było oblanie największej liczby studentów- kto umiał ten zdawał. Zaś najgorzej oceniam naszą anatomię za brak kompletnego zorganizowania, za wykłady które słyszała garstka osób siedzących przy Profie- u nas brak nagłośnienia na salach wykładowych, jakby ktoś nie wiedział, i za to że nie wyniosłam z anatomii prawie nic. A to ten przedmiot jest dla mnie najważniejszy. Ogólnie dostrzegam tu same minusy studiowania, i jeśli się nie uda moje przeniesienie, będę zmuszona szukać uczelni bardziej wymagającej i uczącej
agnika
Posty: 317
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:02

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: agnika »

Skoro u nas tak prosto to skad strach przed poprawka? A biofiza u nas to wcale nie wymysl, wszystko zalezy od humoru M. wiec nie mow ze kto umial ten zdawal, zdawal ten kto mial szczescie.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: Arnold »

agnika, czasami docent chciał słyszeć że kombinujesz a nie tylko klepiesz bezsensu (biofiza to jednak przedmiot ścisły)
teddy bear, jak krytykujesz anatomię to faktycznie się przenieś bo fizjo jest jeszcze lepsze
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: znacie kogos kto przeniosl sie z zabrza do kato po 1 roku?

Post autor: fornix »

No proszę, przeglądam to forum już dosyć długo i chyba pierwszy raz widzę żeby ktoś podnosił rękę na dobrą opinię Zabrza Zawsze to kato były te be i zue
teddy bear jakie jeszcze minusy dostrzegasz? argumenty ZA zabrzem są raczej powszechnie znane a te PRZECIW raczej mniej i być może przyszli studenci chętnie je poznają
Arnold pisze:jak krytykujesz anatomię to faktycznie się przenieś bo fizjo jest jeszcze lepsze
Arnold może rozwiniesz tą enigmatyczną myśl ? ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości