Ocena pracy według egzaminatora

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
max_m
Posty: 1074
Rejestracja: 3 gru 2010, o 21:40

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: max_m »

GABA, przeciez oni dzis swietuja ale w pon na 100 sprawdze
Awatar użytkownika
blazibboy
Posty: 21
Rejestracja: 18 cze 2010, o 11:35

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: blazibboy »

Jak egzaminatorzy patrzą na kreślenie na maturze? Kurde, po 14 ciężko było się skupić i ten stresik. Dużo zadań poprawiłem na dobrze, ale kreślenia dżo. Ciekaw jestem, czy mi to uznają, czy oleją. Moim zdaniem chemia nie była taka trudna jak tu niektórzy piszą, zacząłem się jej uczyć od września i na żadnym zadaniu nie miałem myśli typu: o co tu chodzi?!". Trzeba było niestety dużo główkować, co było trochę męczące i wymagające względem popołudniowej pory . Choć szczerze nie czytałem tego wątku, po prostu nie chce się katować .
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: york »

jesli odczyta sie o co chodzi to nie ma problemu
paul 07]
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2011, o 07:53

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: paul 07] »

Mam pytanie ,jeżeli w zadaniu 24 w 1 probówce na pisałem że wydziela sie bezbarwny ,bezwonny gaz (chodziło mi o co2 ) a w 2 probówce wydziela się zapach octu to czy mi uznają
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: maninblack »

paul 07] pisze:Mam pytanie ,jeżeli w zadaniu 24 w 1 probówce na pisałem że wydziela sie bezbarwny ,bezwonny gaz (chodziło mi o co2 ) a w 2 probówce wydziela się zapach octu to czy mi uznają
Nie wiem, ja akurat nie jestem tym egzaminatorem, który sprawdzał Twoją pracę, ale może znajdziesz na forum akurat swojego. Wpisałaś/eś nick z forum obok numeru PESEL?
fluke
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 20:34

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: fluke »

paul 07] pisze:Mam pytanie ,jeżeli w zadaniu 24 w 1 probówce na pisałem że wydziela sie bezbarwny ,bezwonny gaz (chodziło mi o co2 ) a w 2 probówce wydziela się zapach octu to czy mi uznają
ja też tak mam i też mnie to zastanawia w związku z tym że tam czuć zapach ketonu . no ale w sumie co2 jest bezzapachowe, a przecież wiadomo że o niego chodzi może się zlitowali
paul 07]
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2011, o 07:53

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: paul 07] »

nie wpisałem ale o co chodzi z tym?
paul 07]
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2011, o 07:53

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: paul 07] »

a i mam jeszcze jedno pytanie czy jeżeli napisałem równanie reakcji w ten sposób
ch3ch2cl+koh(alkohol) strzałka a nad nią temp to będzie uznane, nie pisałem alkohol nad strzałka tylko obok koh to czy będzie to uznane?
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: maninblack »

paul 07] pisze:nie wpisałem ale o co chodzi z tym?
Jeślibyś wpisał nick z forum to dany egzaminator mógłby Ci udzielić informacji o tym, czy uznał Twoje odpowiedzi oraz po zakończeniu sprawdzania pracy podać wynik. Bo na tym forum są zarejestrowani prawie wszyscy egzaminatorzy, to znacznie ułatwiłoby odpowiedzenie na Twoje pytania odnośnie tego czy zostanie zaliczone, czy też nie.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Gitarowa »

No. Ja na przykład już dawno znam swoje wyniki zarówno z chemii jak i z biologii
yecur
Posty: 389
Rejestracja: 2 cze 2010, o 09:02

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: yecur »

derchampion jak poszlqa ogolnie tegoroczna matura z chemii?
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: Gitarowa »

derchampion, jak mniemam, wie na ten temat tyle samo co my wszyscy.
yecur
Posty: 389
Rejestracja: 2 cze 2010, o 09:02

Re: Ocena pracy według egzaminatora

Post autor: yecur »

no 29 powinny byc juz srednie na stronie cke .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości