Lwów 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
karolciaa00
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2011, o 13:10

Re: Lwów 2011

Post autor: karolciaa00 »

a oni tam zostawiają to swiadectwo?
ULKAKAZ
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2011, o 08:11

Re: Lwów 2011

Post autor: ULKAKAZ »

Kinga89 pisze:czesc!
Czy koniecznoscia jest posiadanie matury z chemii w dostaniu sie na stomatologie we Lwowie?(mam zdana biologie), czy ktos probowal?
Kiedy sklada sie dokumeny i jakie?
Ja nie miałem zdanej rozszerzonej matury z biologii i dokumenty moje zostały odrzucone.Obecnie studiuję w Polsce
karolciaa00
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2011, o 13:10

Re: Lwów 2011

Post autor: karolciaa00 »

ejj, ale swiadectwo jak sie zawiezie Polskie, to tam zostawiają?
Andzelika
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2011, o 12:53

Re: Lwów 2011

Post autor: Andzelika »

Tak, zostawiają. A po co Ci ono tutaj? Zawsze leży na uczelni (przynajmniej tak było z moim ).
quzko
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2011, o 00:58

Re: Lwów 2011

Post autor: quzko »

ej jak myślicie mozna jeszcze dostać się na stomatologię we Lwowie bo dopiero w poniedziałek będę miał wszystkie papiery przetłumaczone, ale słyszałem ze mało osób się na stome zapisało? Macie jakieś info? Co sądzicie jest szansa?
Awatar użytkownika
shepard
Posty: 20
Rejestracja: 18 cze 2010, o 11:36

Re: Lwów 2011

Post autor: shepard »

quzko pisze:ej jak myślicie mozna jeszcze dostać się na stomatologię we Lwowie bo dopiero w poniedziałek będę miał wszystkie papiery przetłumaczone, ale słyszałem ze mało osób się na stome zapisało? Macie jakieś info? Co sądzicie jest szansa?
bardzo prawdopodobne, że nie. zebrałeś się z tym wszystkim za późno, ale możesz próbowac.
W razie czego zapraszam do Tarnopola
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: Lwów 2011

Post autor: sensuous »

quzko pisze:ej jak myślicie mozna jeszcze dostać się na stomatologię we Lwowie bo dopiero w poniedziałek będę miał wszystkie papiery przetłumaczone, ale słyszałem ze mało osób się na stome zapisało? Macie jakieś info? Co sądzicie jest szansa?
Fakt, strasznie późno się zabrałeś za to, ale na stome jest b. mało chętnych + wydaję mi się, że może jeszcze jakoś cię dopiszą?gt
Próbuj
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: Lwów 2011

Post autor: sensuous »

karolciaa00 pisze:ejj, ale swiadectwo jak sie zawiezie Polskie, to tam zostawiają?
Tak, zostawiają, ale po egzaminie oddają oryginał
Icebender
Posty: 7
Rejestracja: 1 sie 2011, o 22:04

Re: Lwów 2011

Post autor: Icebender »

Witam, tak sie zastanawiam po przeczytaniu dobrych paru stron na forach i rozmowach z ludzmi ktorzy studiowali/studiuja we Lwowie, co wybrac, akademik czy mieszkanie. Jestem z Rzeszowa wiec z tych okolic bedzie wielu studentow. Egzamin mam ustalony na 23, czy ktos nie bylby zainteresowany wspolnym wyjazdem. Zawsze lepiej z kims niz samemu jechac)
Grzesiek na Ukrainę
Posty: 1
Rejestracja: 4 sie 2011, o 12:53

Re: Lwów 2011

Post autor: Grzesiek na Ukrainę »

Witam jestem z okolic Kielc, Krakowa. złożyłem dokumenty na kierunek lekarski po angielsku w pięknym mieście Lwów wcześniej na forum ktoś napisał że egzaminy są do 31 sierpnia, a ja mam 1 września. jeśli poszukujecie współlokatora, albo oferujecie mieszkanie do wynajęcia to bardzo proszę o kontakt. jakoś mi raźniej, jak patrze że tyle Polaków idzie
wantuła
Posty: 67
Rejestracja: 15 sie 2010, o 14:01

Re: Lwów 2011

Post autor: wantuła »

Witam.
W sprawach medycyna w Lwowie jestem nowicjuszem i mam kilka pytań, tak wiem, że jest już po deadline.

kiedy pytałem o uniwersytet medyczny w Lwowie, podano mi taki adres uniwersytetu:

Niestety strona nie jest po angielsku i nic nie potrafię się dowiedzieć.
Czy obcokrajowcy muszą płacić jakieś czesne za semestr czy rok studiów?
Jak ktoś przejdzie rekrutacje i rozmowę kwalifikacyjną to nie ma problemu z załatwieniem pokoju w akademiku?
Czy kompletna nieznajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego utrudnia znacznie studia?
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: Lwów 2011

Post autor: sensuous »

Odnośnie płatności odpowiedziałam w innym temacie
[obcokrajowcy muszą płacić za studia na każdym z języków]

Co do strony to wysłałam Ci wiadomość co i jak zrobić żeby sobie to przetłumaczyć m.in na polski, więcgt

Jeśli zostaniesz przyjęty na uczelnię to automatycznie masz zagwarantowane miejsce w akademiku w końcu po zdanym egzaminie płaci się m.in za to.

Na trzecie pytanie zastanów się i odpowiedz sobie samgt
fake illusion
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2011, o 14:49

Re: Lwów 2011

Post autor: fake illusion »

wiem, że szalenie późno się obudziłam, miałam wybrać inne studia, jednak już wolę choćby we Lwowie, byle medycyna czy jeśli w najbliższych dniach dostarczę dokumenty, jest szansa na przyjęcie ? kiedy orientacyjnie wypadłby mi egzamin ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości