Lwów 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: Lwów 2011

Post autor: sensuous »

fake illusion pisze:wiem, że szalenie późno się obudziłam, miałam wybrać inne studia, jednak już wolę choćby we Lwowie, byle medycyna czy jeśli w najbliższych dniach dostarczę dokumenty, jest szansa na przyjęcie ? kiedy orientacyjnie wypadłby mi egzamin ?

Termin dostarczania dokumentów był do końca lipca - nie wiem czy jeszcze Ci przyjmą skoro jest tk dużo chętnych.
Osoby, które były tam końcem lipca mają egzamin już początkiem września.
quzko
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2011, o 00:58

Re: Lwów 2011

Post autor: quzko »

Ja byłem na początku sierpnia (4.08) i termin mam na 6.09 więc szanse jakieśtam masz, radziłbym najpierw zadzwonić i się zapytać czy są jeszcze miejsca bo chyba nie ma sensu jechać w ciemno. Orientuje się ktoś jak jest z nostryfikacją po tych studiach? Przygotowujecie się jakoś do tej rozmowy kw. czy olewka?
ookineta
Posty: 363
Rejestracja: 15 mar 2011, o 20:44

Re: Lwów 2011

Post autor: ookineta »

ja bylam po 20 lipca i tez mam egz. 6 wrzesnia, wiec podejrzewam, ze jest to termin ostatniego egzaminu. z tego co widze, to obowiazuje zasada kto pierwszy wiec chyba juz nie nastawiam sie na studiowanie tam P
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: Lwów 2011

Post autor: sensuous »

Przecież nie będą przyjmowali wszystkich od 15sierpnia po to zawozimy im dokumenty wcześniej żeby zapoznali się z naszymi wynikami i ocenami, i wg tego pewno będą robić przesiew. Z tego co słyszałam jednego dnia potrafią przyjąć jedynie 2 os. a innego odrzucić tylko 2 os, więc jest to jedna wielka niewiadoma
bozenka
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2011, o 14:16

Re: Lwów 2011

Post autor: bozenka »

Jeśli już ktoś będzie po niech da znać, jak mu poszło? czy wie że sie dostał odrazu, vzy trzeba czekać? O co pytają?
Tica
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2011, o 18:10

Re: Lwów 2011

Post autor: Tica »

Jestem już po egzaminie, przyjęli mnie. Na 20 osób 6 nie przyjęli.
Powtarzajcie chemie organiczna bo głównie z tego było. Tylko pare osób dostało naprawde proste rzeczy.
W pierwszym zadaniu należy podac nazwy czterech związków a w drugim dokończyc cztery reakcje.
Nie jest tak łatwo jak to niby piszą na forum. Powodzenia
teka55
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:16

Re: Lwów 2011

Post autor: teka55 »

Dobra. Jedno pytanie. Nazewnictwo angielskie ?
Tuśka246
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:26

Re: Lwów 2011

Post autor: Tuśka246 »

Tica, czy mogłabyś podać konkretne przykłady, z tego co pamiętasz oczywiście? Tak dla orientacji.
Xsia
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2011, o 16:45

Re: Lwów 2011

Post autor: Xsia »

A czy miał ktoś już egzamin na język ukraiński na stomatologię? O co was pytali?
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: Lwów 2011

Post autor: Tarnopolanin »

W razie, jakbyście zmienili zdanie i/lub nie dostali się na Lwowską uczelnie, zajrzyjcie do nas: stydiujnaukrainie.pl )

Czekamy na Was do 15 PAŹDZIERNIKA!
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Lwów 2011

Post autor: OlgaB »

chcialam sie Was zapytać dlaczego zdecydowaliście się studiować akurat we Lwowie a nie w Polsce?
Tuśka246
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:26

Re: Lwów 2011

Post autor: Tuśka246 »

Hej, czy naprawde nikt nie jest w stanie napisać nic wiecej o egzaminie?

teka55
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:16

Re: Lwów 2011

Post autor: teka55 »

"egzamin we Lwowie
egzamin składa się z 3 częsci, w skład komisji wchodzi 6 osob ( komisja dzieli sie na trzy grupy po 2 osoby )
cześć 1 - wchodzicie karzą się wam przedstawić dostajecie karte egzaminacyjna musicie sie podpisac i moze z 2 zdania o osbie powiedziec to tyle na poczatku, ( aha juz mowicie po ang )
czesc 2 ( angielski ) - podchodzicie do 2 grupy komisyjnej karzą wam siąść i znowu proszę się przedstawić, powiedzieć coś o sobie i myślę, że na podstawie waszej wypowiedzi zadają pytania ( ja mówiłłem gdzie kończyłem szkołe podłapali temat i pytali o ulubione przedmioty szkole ) po odpowiedzi ustanej w tym samym miejscu musicie napisać kilka zdań po ang na karcie której dostaliście na początku ( ja pisalem dlaczego chcę studiować stomę po angielku ) po napisaniu sprawdzają waszą pisownie mówią na temat poziomu konwersacji i pisowni,
część 3 - idziecie w ostatnie miejsce ( chemia ) egzamin z chemii polega na 2 rzeczach nazwanie związków ( po polsku macie napisać nazwę ) i dokończenie reakcji chemicznych ( w moim przypadku związki to nadtlenek wodoru, tlenek azotu (III), tlenetk miedzi (IV) i propan-2-on) jeżeli chodzi o reakcjie to jest ich 3 bądź 4 i poziomami są bardzo różne od reakcji w stylu SO4 + H20 a na przydład stopniowa dysocjacja H3PO4 w reakcji z NaOH cześć organicznej dużo tego na pewno nie ma stechiometrii, po zrobieniu zadań z chemii to koniec

wyniki sa oglaszane po wsszystkich ale idzie to calkiem sprawnie bo idzie sie po 3 osoby mniej wiecej wiec caly czas jest ktos na jakiejs stacji egzaminacyjnej
wg mnie i moich odczuć najważniejsza jest chemia bo np mi z ang poszło super i babki mnie chwalily a jak widać chemia zadecydowała, nie dostało się chyba 6 czy 7 osób, na stomę chyba nikt się nie dostał cóż więcej jak macie jakieś pytania piszcie postaram sie odpowiedzieć i powodzenia 3 mam za was kciuki


za kolegą z fb



[at]

a jak myślisz ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości