Lwów 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
forunia
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2011, o 11:05

Re: Lwów 2011

Post autor: forunia »

Jestem na pierwszym roku stomy po ang. Kiedy zastanawiałam się czy składać tu papiery to oczywiście miałam rozterki ludzie pisali że tu jest tak łatwo , że wszyscy się dostają i że nie trzeba się uczyć. nie prawda
Na mojej rozmowie wstępnej na 20 chętnych 9 nie zdało i z tego co wiem mniej więcej na każdym następnym terminie statystyka była podobna.
Nauki jest sporo bo to w końcu studia medyczne, ale nie żałuje podjętej decyzji. Poznałam tu wspaniałych ludzi a gdy dobrze zorganizuje się czas to można i imprezować i wszystko zaliczać

Jeśli chodzi o składanie dokumentów to proponuje to zrobić jak najszybciej bo termin składania dokumentów przekłada się później na termin rozmowy- czyli kto pierwszy ten lepszy
Tłumaczyć radzę w budynku dziekanatu bo wychodzi taniej niż w PL.
W razie jakiś pytań śmiało dzwonić do dziekanatu bo panie rozumieją polski.
Także jeśli ktoś się zastanawia to polecam Ja żałuje tylko że zmarnowałam rok w PL myśląc że dostanę się za drugim razem, co jest oczywiście ciężkie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości