Jak wpisać aneks?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
buddha
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:59

Jak wpisać aneks?

Post autor: buddha »

Witam.

Właśnie odebrałem aneks z podwyższonym wynikiem z matury i zacząłem wpisywać oceny na stronie UMP. I teraz pytanie, czy trzeba gdzieś zaznaczyć, że posiada się aneks? Niestety po zalogowaniu się na stronie nigdzie nie ma takiej opcji, jedynie drukowanie dokumentów i edycja ocen (przy edycji ocen, też nie ma nigdzie miejsca na podanie numeru aneksu).

Pozdrawiam ]
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: Jak wpisać aneks?

Post autor: qwertusska »

niewazne ze aneks. wpisujesz wyższy procent. na aneksie na dole masz napisane ze jest dokumentem uprawniajacym do ubiegania sie o przyjecie na studia, nie widzę wiec roznicy
buddha
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:59

Re: Jak wpisać aneks?

Post autor: buddha »

Masz racje, z drugiej strony jednak, na wszystkich innych uczelniach jak wpisywałem wyiniki to były pola, gdzie się podawało, numer aneksu. Stąd myślałem, że i gdzieś tutaj coś takiego jest.

Pamiętam, że była taka opcja podczas wypełniania kwestionariusza, z tym że, wtedy jeszcze nie widziałem czy w ogóle dostanę jakikolwiek. Teraz jak zaczął się etap wpisywania ocen to wyłączyli opcję edycji kwestionariusza i nie ma jak zaznaczyć, że aplikuje się i z maturą i aneksem do niej. Ktoś tego całego systemu chyba nie przemyślał do końca =]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 67 gości