kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Pajarito
Posty: 8
Rejestracja: 12 lip 2011, o 20:07

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Pajarito »

Ja żegluję na Sulejowskim ale to ponad 50 km od Łodzi, bliżej niestety nic nie wiem.
Ja jestem tez po matmie rozszerzonej.

Zwalniam miejsce na leku, do mnie pasuje woj lek.
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

msajgon, Sulejów jest ale to kawałek za Piotrkowem- ok. godzinę jazdy samochodem. Generalnie ja znam Łódź bardzo dobrze, bo mieszkam tu od 3 lat i w sumie to chciałam iść na lekarski na razie dostałam się na woj-lek, ale jakaś tam szansa na lekarski chyba jest tylko właśnie się zaczęłam zastanawiać, czy nie trafię przypadkiem na niefajnych ludzi- jakichś kujonów bez życia towarzyskiego oczywiście niech ludzie, którzy się dostali nie biorą tego do siebie. wiem, że na woj-leku atmosfera jest świetna, natomiast słyszałam, że na leku trochę wyścig szczurów m4gd491, ty coś chyba wiesz na ten temat- może się wypowiesz?
msajgon
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2011, o 18:34

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: msajgon »

Pajarito wojaku:P a ile wywalczyłeś na macie?

Hmm Sulejowskie, może będzie jakiś fajny dojazd:P i jakaś wolna omega:P i troszkę wiatru.

Hmm basieku011 ja jestem z okolic BB jeśli za okolicę uznasz Pszczynę:P ale często wpadam do BB
msajgon
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2011, o 18:34

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: msajgon »

szlag, byle nie wyscig szczurów:P proszę was, nie róbmy czegoś takiego na leku(bo tam idę). Szczurek mi się dobrze kojarzy (moja wychowawczyni tak się nazywała, i była zaje**sta:P na wycieczkę wzięła nas na spływ kajakowy, a 3 klasie pojechaliśmy w zimie na sanki do Istebnej:P
basiek011
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2011, o 16:20

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: basiek011 »

msajgon Pszczyna, to prawie jakbym była u siebie .godzina drogi, nie wiem jak jest z wyścigiem szczurów, ale ja wybieram chyba woj-lek
m4gd491
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2011, o 10:43

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: m4gd491 »

lemonic pisze:tylko właśnie się zaczęłam zastanawiać, czy nie trafię przypadkiem na niefajnych ludzi- jakichś kujonów bez życia towarzyskiego
na leku jak i wojleku natrafia sie niefajni ludzie, tyle ze na leku jest ich wiecej
Awatar użytkownika
pati1r
Posty: 44
Rejestracja: 4 lip 2011, o 18:33

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: pati1r »

msajgon, Ja zdawałam matmę rozszerzoną, ale niestety nie jestem sklasyfikowana, mimo że mam wynik sporo ponad próg. Może jutro uda mi się to wyjaśnić i mam nadzieję, że się dostanę.
msajgon
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2011, o 18:34

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: msajgon »

m4gd491,

Ehh teraz my wbijamy na lek, czyli sami fajni! zrobimy tam porządki
Pajarito, a na mazurach też żeglujesz?
msajgon
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2011, o 18:34

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: msajgon »

pati1r, a jak ty z maty?
ajek
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2011, o 17:01

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: ajek »

tak sobie czytam i chyba rzeczywiście fajnie może być na tym lek-woju jeszcze nad PUMem się zastanawiam ale w sumie Łódź bliżej:D a i ten cześć, bo sumie pierwszy raz coś piszę:D
Pajarito
Posty: 8
Rejestracja: 12 lip 2011, o 20:07

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Pajarito »

msajgon kiepsko strzeliłeś płeć.
Miałam 88%, tyle co Ty.

Ja mam dom nad Zalewem sulejowskim, więc moje okolice. Dojazd jest lekko mówiąc kiepski.
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

to ja póki co nie martwię się ewentualnym wyścigiem szczurów na leku skoro dużo mi jeszcze tam brakuje woj-lek wydaje się naprawdę spoko
Awatar użytkownika
pati1r
Posty: 44
Rejestracja: 4 lip 2011, o 18:33

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: pati1r »

msajgon, Matmę rozszerzoną mam na 88%, tak jak Ty
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości