kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

Jak w temacie. Na który wydział celujecie - woj-lek czy lek? Czy Łódź jest waszym priorytetem, czy wyjściem awaryjnym?
Ja mam marne 229 punktów, więc przy takiej ilości chętnych pewnie nie mam szans. Mimo wszystko Łódź jest moim priorytetem.
Epinefryna

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Epinefryna »

a wiesz,że w Łodzi liczy się przedmioty rozszerzone podwójnie, więc myślę, że masz więcej punktów.
Bo wszystkich można mieć 600.
Ja mam 338, więc to nie jest dużo, ale ciągle mam nadzieję chociaż na niestacjonarne.
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

tak, wiem 229 to jest suma punktów przed pomnożeniem, więc po pomnożeniu wychodzi 458 pewnie i tak za mało a na stacjonarne niestety mnie nie stać
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: attyde »

Oddam notatki, giełdy etc w dobre ręce - wszystko za cenę ksero pomniejszone o zużycie, czyli razem z 50 zł - książka około 600 stron + różne inne i płyta. Oczywiście służę też wiedzą, co gdzie jak u kogo itd Pozdrawiam i życzę powodzenia
Epinefryna

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Epinefryna »

lemonic pisze:tak, wiem 229 to jest suma punktów przed pomnożeniem, więc po pomnożeniu wychodzi 458 pewnie i tak za mało a na stacjonarne niestety mnie nie stać
może to jednak nie za mało, wiele bym dała żeby tyle mieć.
no cóż mnie pewnie czeka studiowanie czegoś innego.
lollypop
Posty: 69
Rejestracja: 3 lip 2011, o 20:49

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lollypop »

to ja z medycyną w tym roku mogę się pożegnać: bio 78 chem 57 //
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

kikson, jeśli to Twoja pierwsza próba a marzysz o studiowaniu medycyny to nie zrażaj się po pierwszym razie. ja poprawiłam maturę za trzecim razem
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Lektom »

lemonic pisze:Jak w temacie. Na który wydział celujecie - woj-lek czy lek? Czy Łódź jest waszym priorytetem, czy wyjściem awaryjnym?
Ja mam marne 229 punktów, więc przy takiej ilości chętnych pewnie nie mam szans. Mimo wszystko Łódź jest moim priorytetem.
a ja myślę, że może się udać)
biorąc pod uwagę trudność fizyki i chemii
w tamtym roku średnia z każdego przedmiotu musiała minimum wynosić 77,3 %.
Tobie wychodzi 76,3 %. Także myślę, że masz szanse i to spore) 3mam kciuki:) liczę, że jak już podadzą listy to napiszesz czy się dostałaś, no i że zobaczymy się za rok na umedzie:-D
lollypop
Posty: 69
Rejestracja: 3 lip 2011, o 20:49

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lollypop »

wątpię, że mi się uda to poprawić. moge przyznać z ręką na sercu, że przez te 3 lata uczyłam się,bo marzyłam o warszawie. specjalnie zdawałam fizykę, ale oczywiście wyszło jak zwykle :l nawet do katowic czy białegostoku się nie dostanę :l
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

D0KT0REK, dzięki kciuki jak najbardziej się przydadzą i jeśli się dostanę to z pewnością ogłoszę to całemu światu wątpię ze względu na rekordową liczbę chętnych ale wszystko się okaże- w sumie już pierwszy próg powinien pokazać czy jest sens się napalać w razie czego po roku się przeniosę ze Szczecina- tam raczej bez problemu powinnam się udać, chociaż z moim szczęściem już nic mnie nie zdziwi nawet próg rzędu 250pkt w Szczecinie
hipolitek
Posty: 23
Rejestracja: 22 lip 2010, o 17:37

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: hipolitek »

lollypop - a ile masz z fizyki ? ( jeśli można wiedzieć )
lollypop
Posty: 69
Rejestracja: 3 lip 2011, o 20:49

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lollypop »

50 ///
uczyłam się jak do rozszerzenia, więc pomyślałam, że podstawa bedzie dla mnie banalna, więc ją sobie zdam, ale się przeliczyłam. super, nie? jestem kretynem.
KKK
Posty: 20
Rejestracja: 3 lip 2011, o 18:36

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: KKK »

a ja trzymam mocno kciuki zeby w tym roku prog wyniosl nie wiecej niz 225 pkt!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości