Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Korczaszko

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Korczaszko » 20 sie 2012, o 19:49

na maxvideo też nie trzeba się logować, ale są limity, a iitv to po prostu zbiór linków i tym bardziej logowanie odpada :P

ciekawa jestem tego serialu o studentach w Afryce, jaki tytuł?

himininn

Post autor: himininn » 20 sie 2012, o 20:23

Aj tyle tych programów o zwierzakach oglądam, że pomyliłam ;) No właśnie na Animal Planet to oglądałam :) Właśnie przed chwilą były 2 odcinki:))

Korczaszko, Serial nazywa się "Weterynarze w Afryce", http://satkurier.pl/news/73760/8222wete ... lanet.html" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Awatar użytkownika
zoo_

Post autor: zoo_ » 20 sie 2012, o 21:32

To jak już jesteśmy w tym temacie to ja pozwolę sobie przypomnieć, Korczaszko wrzucała kiedyś linka do bloga chłopaków z Wrocka :) http://vetvolunteers.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
aktualnie zdjęcia i relacje z podróży powrotnej, ale parę postów wcześniej są jeszcze posty z wolontariatu, może kogoś wciągnie :2dance:

kofeina

Post autor: kofeina » 20 sie 2012, o 21:44

z polskich był jakiś o warszawskiej klinice, nie pamiętam nazwy :)
i moja miłość z dzieciństwa...Animals :D chociaż nie stricte weterynaryjny, ale o zwierzakach

Korczaszko

Post autor: Korczaszko » 20 sie 2012, o 22:35

dalej w temacie blogów
jeszcze jeden absolwent Wrocławia http://worldwidevet.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

teraz z sggw
http://projectwildlife.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.projektzanzibar.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://vetnolimits.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

milena1013

Post autor: milena1013 » 8 lut 2014, o 14:02

Reanimuję wątek bo bardzo fajnie się go czyta :idea: Zapraszam do dyskusji !

Awatar użytkownika
olka951

Post autor: olka951 » 8 lut 2014, o 15:14

Dobry pomysł :D
Może ktoś poza mną z forumowiczów był dzisiaj na Drzwiach Otwartych w SGGW? :)

[ Post via Android ] Obrazek

zuhifor

Post autor: zuhifor » 8 lut 2014, o 19:38

olka951, niestety nie, opowiadaj dlatego jak było :)

milena1013

Post autor: milena1013 » 8 lut 2014, o 19:40

Taaak dawaj ! :-D

milena1013

Post autor: milena1013 » 8 lut 2014, o 20:18

Nie widzę nigdzie przycisku edycji więc nie mam innego wyjścia i będzie post pod postem :-/ Bardzo chciałam się przedstawić ^^ No więc aktualnie chodzę do 3 gimnazjum, ostatnio zostałam laureatem z biologii :-D i poczytuję sobie wątki o wecie bo w tym kierunku planuję moją przyszłość. Jestem bardzo zdesperowana :) i nie przeraża mnie wizja grzebania w jelitach zwierzątek ( wprost przeciwnie ;) ).

[ Post via Mobile Device ] Obrazek

Awatar użytkownika
olka951

Post autor: olka951 » 9 lut 2014, o 12:10

W takim razie napiszę coś o wczorajszym dniu :P.
Wszystko działo się na Auli Kryształowej, tam w środku każdy wydział miał swoje stanowisko z różnymi rzeczami, na weterynarii leżała czaszka np. Przy każdym stanowisku kilku studentów, którzy odpowiadali na wszystkie pytania przyszłych kandydatów. Nie wiem, czy dowiedziałam się czegoś nowego- w sumie większość można się dowiedzieć czytając całe wątki danej uczelni. Później było spotkanie w innym budynku, dla kandydatów weterynarii (przed tym chwilę było o innych studiach, więc trzeba było chwilkę poczekać). Spotkanie trwało chyba z godzinę, osób było malutko- około 10, niektórzy z rodzicami.
Jeśli chodzi o jakieś mega przydatne informacje to nic nie straciliście- wszystko jest na stronie SGGW. Ale dla mnie to było bardzo ważne i nie żałuję, jeszcze bardziej zakochałam się w tym miejscu i wiem, że nie zmienię decyzji co do studiowania w Warszawie. Dostałam kolejny raz po wizycie w tym miejscu potężnego kopa! :D
Studenci mówili mi, że w tym roku będą jeszcze jedne Drzwi Otwarte, jeśli dobrze pamiętam to 16-17 maja. Czyli tuż po mojej ostatniej maturze. W zeszłym roku podobno maturzyści przychodzili tam jeszcze w strojach apelowych, po maturze z biologii. W maju na pewno będzie się więcej działo, studenci zachęcali żeby przyjechać, ja podejrzewam że tym razem też się wybiorę :P.
A teraz pozostaje brać się do nauki, czas leci..

milena1013

Post autor: milena1013 » 9 lut 2014, o 12:55

To fajnie, że Ci się podobało :D Ja mierzę w Olsztyn bo w Wawie wszystko drogie :/ Ale mam jeszcze duuużo czasu na wszystko ;)

Awatar użytkownika
ryniofit8000

Post autor: ryniofit8000 » 9 lut 2014, o 13:20

Właśnie ze względu na pieniądze raczej nie pójdę na SGGW, chociaż bym chciał. Celuję w Lublin bo mam blisko i taniej. Do Olsztyna też pewnie złożę papiery ze względu na niższe progi.

ODPOWIEDZ