integracja pierwszaków ^^

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Cumshot
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2010, o 16:36

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Cumshot »

Z mojego rocznika przez pierwszy semestr przeszli wszyscy, teraz co niektorzy maja poprawki z anatomii. Faktem jest jednak ze nikogo z roku nie wywalili. Jesli ktos ma wyjatkowe tyly w nauce i poprawki zazwyczaj jest sam sobie winien. Zapewne netke i inne osoby po pierwszym roku wiedza, ze chyba trzeba napisac specjalne prosbe do rektora zeby Cie stad wypieprzyli . Miej wyjebane, a będzie Ci dane powinno być oficjalną dewizą tej uczelni
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: netke »

zgadzam się w 100% ^^
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

A ja się nie zgodzę. Z biologii np. miałam niezły zap***** w styczniu dzięki jednej takiej legendarnej asystentce. I u niej podania raczej nie trzeba było pisać o warunek. Przez rozpuszczanie takich niezrozumiałych plotek potem są opinie, że Wrocław się obija. Nie obija się, tylko uczelnia nie gnębi studentów. A z obijaniem się nie ma to nic wspólnego.
Takie jest moje zdanie ]
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: OlgaB »

soraja, czyli wyznacznikiem pracowitości i poziomu uczelni nie jest jednak to jak bardzo niszczą studentów? ufff ulżyło mi
monroe2
Posty: 22
Rejestracja: 2 cze 2011, o 18:42

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: monroe2 »

ja piszę się na integrację pod hmmm każdą postacią ^^
Cumshot
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2010, o 16:36

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Cumshot »

soraja pisze:A ja się nie zgodzę. Z biologii np. miałam niezły zap***** w styczniu dzięki jednej takiej legendarnej asystentce. I u niej podania raczej nie trzeba było pisać o warunek. Przez rozpuszczanie takich niezrozumiałych plotek potem są opinie, że Wrocław się obija. Nie obija się, tylko uczelnia nie gnębi studentów. A z obijaniem się nie ma to nic wspólnego.
Takie jest moje zdanie ]
Ok, za mocno to nakreslilem twoje zdanie jest bardziej obiektywne. Zwykle to co jest juz za nami wydaje się lżejsze niz bylo w rzeczywistości.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

OlgaB - większość asystentów podchodzi bardzo przyjaźnie do studenta, co jednak nie wyklucza faktu, iż są wymagający. Ale potrafią też zarazić zapałem do nauki, ja np. miałam bardzo sympatyczną asystentkę i anatomii uczyłam się z przyjemnością. To też jest ważne. Dlatego Wrocław tak nie przeraża, przynajmniej mnie

Cumshot - jasne, każdy może mieć inne odczucia, tylko właśnie przez takie wpisy jak żeby wylecieć trzeba napisać podanie do Rektora potem słyszę, że we Wrocławiu nic się nie robi. A jestem na praktykach z osobami z różnych uczelni i widzę, że niektórzy z tych podobno bardziej wymagających częściej otwierają oczy ze zdziwienia. Zależy od podejścia, są osoby, którym się udaje prawie bez nauki prześlizgnąć, ale tak jest wszędzie. A że to co jest za nami wydaje się lżejsze. To święta prawda. Teraz sobie myślę Nie wiem jaki ja problem widziałam w tej anatomii", a kiedyś Na pewno tego nie ogarnę". Człowiek się wyrabia

Pozdrawiam studentów najpiękniejszego miasta w Polsce! Pozdrawiam już ze studiów stacjonarnych
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: mossa »

soraja, czyżbyś miała na biologii przyjemność z dr C.?
lek. mossa
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

mossa - skąd wiedziałaś? (głupie pytanie ).
Z żadnego zal (no, chyba oprócz łaciny) nie byłam tak szczęśliwa
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: mossa »

połączenie słów legenda i biologia w oczywisty sposób wskazuje na panią doktor D też miałam okazję poznać, na szczęście nie była naszą prowadzącą ale pomagała nam przy rysowaniu parazytów, więc wyobrażam sobie, przez co musieliście przejść
lek. mossa
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: OlgaB »

w tym tygodniu byłam już we Wrocławiu dwa razy i coraz bardziej jestem zauroczona tym miastem i klimatem bardzo się ciesze,że będe tu studiować ,bo jak pomyślę sobie np.o Zabrzu to od razu w depresję wpadam.
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: MAJKA91 »

I ja postanowiłam dołączyć do Was:)
Mam nadzieje,że znajdę tam też informację na temat stomyP
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

mossa - do dziś nazwisko Pani Doktor wywołuje u mnie dreszcz emocji i okrzyk przez sen: Więcej szczegółów! Na blachę!"

OlgaB - super, że tak Ci się podoba Wrocław zreszta, to miasto tak działa na ludzi

MAJKA91 - gratuluję dostania się na stomę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości