integracja pierwszaków ^^

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

netke - do usług
Cumshot
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2010, o 16:36

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Cumshot »

No proszę, kolejna integracja kociąt! Drugi rok wpadnie i spieprzy wam imprezę

Tak na serio, we Wrocławiu poznacie nowe znaczenie pojęcia przyjazna atmosfera :D
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

Drugi rok może i wpadnie, ale ROZKRĘCI imprezę. Proszę nie mylić pojęć.
uffiee
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2011, o 13:17

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: uffiee »

Cumshot pisze:No proszę, kolejna integracja kociąt! Drugi rok wpadnie i spieprzy wam imprezę

Tak na serio, we Wrocławiu poznacie nowe znaczenie pojęcia przyjazna atmosfera" :D

Możesz rozwinąć?
FragileBlondi
Posty: 14
Rejestracja: 2 sie 2011, o 16:46

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: FragileBlondi »

witam wszystkich! widze, ze medycyna wie jak się bawić! super!

zwracam sie z uprzejma prośbą o dodanie mnie do grupy na FB! zaproszenie wyslane!
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: foxy_ »

Śmiało dołączajcie do naszej grupy Jest już w niej ponad sto osób i nowych ciągle przybywa. Można już dowiedzieć się nieco więcej o podręcznikach, a także zamówić fartuch z logo AM.
Awatar użytkownika
lady_Eowyna
Posty: 45
Rejestracja: 22 mar 2009, o 14:24

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: lady_Eowyna »

Ja właśnie wysłałam moją kandydaturęP. Tylko nie znam się kompletnie na tych facebookowych grupach, ale wnioskuję, że muszę czekaj na akceptację.
Fartuch z logo AM - brzmi świetnie! Miałam się wybrać na łowy fartuchowe do second handu, albo jakiegoś sklepu z odzieżą roboczą, ale może zerknę jeszcze na tę ofertę D
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: foxy_ »

Wrzucamy wszystkich na bieżąco Już mówię także, iż zalecana jest Wasza obecność we Wro od 29.09, wtedy zaczynamy integrację (:
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: netke »

hejka, zapraszam do wypełnienia niezobowiązującego formularza, który pozwoli nam oszacować liczbę chętnych do uczestniczenia w integracyjnej grze miejskiej - odbędzie się ona po spotkaniu z opiekunem roku
vviktorzz
Posty: 122
Rejestracja: 15 lut 2009, o 10:55

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: vviktorzz »

Witam
Do ogłoszenia I list jeszcze parę dni, ale nasunęło mi się pytanie ilu forumowiczów wybiera się na podbój AMu? Są jacyś odważni?
karble
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2012, o 16:56

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: karble »

Ja mam wielki dylemat między Wrockiem a Poznaniem, jak na razie dostałam się na AM, ale jutro pewnie zobaczę swoje dane także na liście w Poznaniu. I chyba jedyne co pozostaje uczynić to rzut monetą :p jeśli mogę zapytać, to dlaczego zdecydowałeś się akurat na wro?
Matek19
Posty: 29
Rejestracja: 7 sty 2011, o 16:38

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Matek19 »

jeszcze 4 pkt i bedzie wrocek!
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: North »

A ja jutro jadę złożyć papiery, mam nadzieję, że nie będę musiał jeździć dwa razy. 11 miejsce na liście

karble, również składałem na UJ i Poznań, ale do Wrocka mam zdecydowanie najbliżej i mam tam mieszkanie. No i co tydzień po zapas jedzenia będzie można wrócić do domkuD
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości