integracja pierwszaków ^^

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: netke »

Dostałeś się na studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu? Jeśli tak, to program PeerSupport jest właśnie dla Ciebie! Projekt ‘pomoc rówieśnicza’ powstał, by łatwiej przejść przez studia. U nas dowiesz się, jakie podręczniki i materiały naukowe najbardziej przydają się na studiach, jak się uczyć mrożącej krew w żyłach anatomii, gdzie znaleźć najświeższe i najbardziej aktualne informacje i wiele, wiele innych! Poznasz także swoich przyszłych kolegów z roku oraz supporterów z wyższych lat, a dzięki temu start na AM będzie dla Ciebie przyjemnością

Polecamy!
Zespół Peer Support
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Wrocław
Awatar użytkownika
Martine
Posty: 105
Rejestracja: 23 sty 2011, o 13:02

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Martine »

Hej ho, ja też już dawno jestem, a dopiero teraz ogarnęłam ten wątek
Mark91
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, o 14:02

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Mark91 »

Witam, może ktoś stąd idzie w tym roku na lekarski do Wrocławia (lub pokrewne) i ma podobny problem ze znalezieniem współlokatora lub mieszkania.
W razie czego zostawiam kontakt
Pozdrawiam
kurczakk
Posty: 234
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 20:25

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: kurczakk »

Wie ktoś może czy w tym roku organizowany jest jakiś obóz adaptacyjny dla studentów AM ?
kurczakk
Posty: 234
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 20:25

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: kurczakk »

Dzięki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości