Ankieta o GMO

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
ss86
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2011, o 13:33

Ankieta o GMO

Post autor: ss86 »

Witam,
Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety o GMO.

Ankieta jest anonimowa i ma charakter wyłącznie naukowy. Jej celem jest zbadanie preferencji i opinii wybranej grupy społeczeństwa na temat żywności zmodyfikowanej genetycznie.

Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam
Sylwia Pietrak
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Ankieta o GMO

Post autor: Jakusz »

Polecam ankietę. Bardzo rzetelnie przygotowana.
Magda93
Posty: 132
Rejestracja: 19 lip 2011, o 08:54

Re: Ankieta o GMO

Post autor: Magda93 »

Zgadzam sie, chca poprzez takie pytania wiedziec, czy ankiete wypelnia ktos, kto nie ma pojecia na temat GMO, czy ktos kto cos wie, pewnie po to by nie brac pod uwage opini niedouczonych.
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Ankieta o GMO

Post autor: Jakusz »

Magda93, ankietę robi się po to, jak w tym przypadku, aby sprawdzić stan wiedzy wszystkich ankietowanych, a nie tych, których się wybierze. Jaki byłby sens ankiety, gdyby wybierano kogoś spośród testowanej grupy?
Magda93
Posty: 132
Rejestracja: 19 lip 2011, o 08:54

Re: Ankieta o GMO

Post autor: Magda93 »

Eh, przeczytaj jeszcze raz to, co napisałam, to nie zadasz tego pytania:)
ss86
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2011, o 13:33

Re: Ankieta o GMO

Post autor: ss86 »

Dziękuję wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu badań i za bardzo miłe komentarze Bardzo proszę o wypełnienie tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.


Pozdrawiam
Sylwia
TheGrzeesiek
Posty: 31
Rejestracja: 7 cze 2011, o 13:33

Re: Ankieta o GMO

Post autor: TheGrzeesiek »

Z chęcią zobaczę jej wyniki. Czy będą opublikowane na stronie Instytutu Żywności i Żywienia?
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Ankieta o GMO

Post autor: Jakusz »

Też się nad tym zastanawiałem. Czy byłaby możliwość udostępnienia wyników ankiety?
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: Ankieta o GMO

Post autor: Tau »

Jestem Mile zaskoczony ankietą, pytania zmuszają do myślenia, a nie jak zwykle do robienia na odwal
Joanna Majdańska
Posty: 6
Rejestracja: 1 sie 2011, o 15:57

Re: Ankieta o GMO

Post autor: Joanna Majdańska »

Temat dla mnie bardzo ciekawy. Sama ostatnio się zastanawiałam jakie zdanie mają na ten temat różne grupy społeczne. Przecież nawet w gronie biotechnologów zdania są tak podzielone, że aż dziw.
Awatar użytkownika
miedwied
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 18:54

Re: Ankieta o GMO

Post autor: miedwied »

Zrobione. Ciekawa ankieta, dobrze przygotowana
rutra
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 19:20

Re: Ankieta o GMO

Post autor: rutra »

Ale niektóre pytania czy odpowiedzi są niedopracowane ( np:6 czy 17).
A i pytania niektóre zbędne. Polecam książkę nasiona kłamstwa Jeffrey M.Smith, lub Polską Stanisław Wiąckowski GMO obietnice i fakty".
arturencja
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2011, o 07:36

Re: Ankieta o GMO

Post autor: arturencja »

GMO może powodować tylko alergie pokarmowe u ludzi
niestety GMO może też krzyżować się z organizmami w naturze i zakłócać równowagą w przyrodzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości