sprzedam materiały na I rok medycyny wl cmuj

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ketmia
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2011, o 08:50

sprzedam materiały na I rok medycyny wl cmuj

Post autor: Ketmia »

Mam do sprzedania materiały na I rok medycyny cmuj.
-skrypty skawiny kserowane, zbindowane są na nich różne ważne dopiski np. co pojawiło się na kolokwiach
-zbiór testów z anatomii
-"neuroanatomy"- ksero książki bardzo przydatnej przy ośrodkowym układzie nerwowym
-atlas z anatomii Mc Minna
-wszelkie wydrukowane pomoce z anatomii
-embriologia: skrypt napisany przez studentów: Ębrio we will never forget", owca czyli notatki z embrio właściwie nie wiadomo czyje są ale wszyscy się z nich uczą, i oczywiście podręcznik do Embriologii (ksero zbindowane) z rozwojówką
służę również własnymi notatkami - udostepnie je do skserowania lub mogę je zeskanować
-CHEMIA: 2 podręczniki które są wymagane na katedrze, jeden to chemia ogólna i drugi - z chemii organicznej (oba to kserokopie) zestawy zadań i pytań na kolokwia (wg mnie bardzo przydatne) mogę udostępnić notatki ( tak jak wyżej)
-HISTOLOGIA: kompendium z histologii który jest wymagany przez katedrę (trzeba go umieć w całości), jest to książka napisana przez szewów katedry histologii, w księgerni kosztuje 50 zł a po drugim tyg. nauki wylatują z niej kartki bo książka jest klejona, moja jeszcze się trzyma na płytce zgram wykłady z histologii, dobrze jest z nich powtarzać do egzaminu wydrukowane szkiełka czyli zdjęcia w kolorze preparatów z histologii potrzebne na część praktyczną egzaminu
-ksero książki z I pomocy
cena 350 zł
tel: 880396348 (pisać/dzwonić)
email: Ola_[at].fm
gg: 9538476
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości