WL I 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
QbaNowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2011, o 18:57

Re: WL I 2011

Post autor: QbaNowy »

Nie mam zamiaru łatwo odpuścić.
Jakoś tak papiery mam na stomie ale kompletnie tego nie czuje.
goshca
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, o 16:12

Re: WL I 2011

Post autor: goshca »

Witam wszystkich, znalazłam bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie i szukam osoby, która byłaby zainteresowana wspólnym wynajmem. Jeśli ktoś jest chętny (lub zna jakieś godne zaufania osoby, które nie mają jeszcze gdzie mieszkać), to z przyjemnością udzielę wszelkich informacji (mam też kilka zdjęć). Żeby uczynić moją propozycję bardziej atrakcyjną, dodam, że lubię gotować, więc mieszkając ze mną można liczyć od czasu do czasu na dobry obiad Zachęcam do wysyłania wiadomości na: [at].com lub do znalezienia mnie na facebooku (Małgorzata Szymańska).
Pozdrawiam
nataliai11
Posty: 48
Rejestracja: 20 cze 2011, o 14:10

Re: WL I 2011

Post autor: nataliai11 »

Poszukałam na fejsie i próbowałam zgadnąć, która Małgorzata Szymańska to ty
Awatar użytkownika
Lizzy
Posty: 189
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 18:06

Re: WL I 2011

Post autor: Lizzy »

Hej wszystkim też będę studiowała od paź na WLI UMP
Lekarz Rezydent.
Awatar użytkownika
madeleine992
Posty: 60
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 15:30

Re: WL I 2011

Post autor: madeleine992 »

Również witam wszystkich przyszłych lekarzy!
Od października zasilam szeregi UMP. Będzie ciekawie No, ale najpierw może się przedstawię. Jestem Marta (rocznik 92) i mieszkam w okolicach Poznania. Pozdrawiam wszystkich i czekam na jakieś spotkanie integracyjne! Może okazja do tego będzie po tych egzaminach językowych, które corocznie są pod koniec sierpnia.
Nadi
Posty: 38
Rejestracja: 11 sty 2010, o 15:51

Re: WL I 2011

Post autor: Nadi »

Właśnie. Te testy / 18-27 sierpnia jestem nad morzem i chyba będe musiała zjechać na nie do Poznania. Super extra fajnie
tyska1622
Posty: 21
Rejestracja: 18 kwie 2011, o 16:31

Re: WL I 2011

Post autor: tyska1622 »

Konieczne trzeba przyjechać na ten egzamin? bo ja też wyjeżdżam (13-27) i nie ma szans, żebym wróciła i napisała ten test
Patryk3159
Posty: 10
Rejestracja: 3 sie 2010, o 13:00

Re: WL I 2011

Post autor: Patryk3159 »

Hmm a może czegoś od was się dowiem )

Dlaczego wybraliście Pzn ? Czy warto tam się iść ?:) Bo ja zrezygnowałem z pzn na rzecz Wrocławia Tu i tu dostałem się w 1. terminie, może napiszecie coś na temat tych uczelni, co wiecie itp ?
Nadi
Posty: 38
Rejestracja: 11 sty 2010, o 15:51

Re: WL I 2011

Post autor: Nadi »

Ja do Wrocka mam dużo lepszy dojazd, a mimo do poszłam do Poznania. Nie kręci mnie Wro, poza tym w moim mieście jest on modny, więc do skreśla go u mnie z miejsca Tam też jest dużo bardziej niebezpiecznie, ciągle słyszę, że kogoś pobili czy okradli Poznań znam i uwielbiam, więc nie było wcale dylematu To przytulne i klimatyczne miasto.
Co do uczelni nie mam porównania, ale słyszałam, że tam jest straszny burdel administracyjnie jakieś zamieszanie z rektorem czy coś. Poza tym statystyki, bla, bla, bla.
lemocyt
Posty: 18
Rejestracja: 5 lip 2011, o 17:03

Re: WL I 2011

Post autor: lemocyt »

Konieczne trzeba przyjechać na ten egzamin? bo ja też wyjeżdżam (13-27) i nie ma szans, żebym wróciła i napisała ten test
Ja słyszałem, że jak nie możesz przyjechać, to w innym terminie/na początku roku akademickiego idziesz do Studium Językowego (czy jak to się tam nazywa) i sam sobie wybierasz lektorat, jaki Ci pasuje.
Zresztą, u nas w LO też były lektoraty i było tak samo. A potem i tak co druga osoba się przenosi na inny poziom ^^
Awatar użytkownika
madeleine992
Posty: 60
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 15:30

Re: WL I 2011

Post autor: madeleine992 »

Dlaczego Poznań? Hmm. szczerze to mam najbliżej i od zawsze był moim priorytetem, pewnie gdybym mieszkała w Gdańsku poszłabym do Gdańska, ot cała moja filozofia
Nie ważne gdzie ważne, że marzenie o medycynie spełnione!

A tak na marginesie to wg rankingów Poznań przoduje
Nadi
Posty: 38
Rejestracja: 11 sty 2010, o 15:51

Re: WL I 2011

Post autor: Nadi »

lemocyt, mam nadzieję, że jest tak, jak piszesz

a z jakiego miasta jesteś? bo ja też lubuskie i zbieram ekipę na samochód
Nadi
Posty: 38
Rejestracja: 11 sty 2010, o 15:51

Re: WL I 2011

Post autor: Nadi »

Nie mogę edytować poprzedniego posta więc oto nowy jeszcze ciepły pościk:
Misie. Zapraszam Was też na forum
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości