niezbędne książki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: niezbędne książki

Post autor: fornix »

mentos pisze: na zachętę powiem, ze byłam zwolniona z anatomii i biofizyki więc wiem co mówię
Może to głupie pytanie, ale czy mógłby ktoś opisać na czym to dokładnie polega i jakie warunki trzeba spełnić? z góry thx
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: niezbędne książki

Post autor: Arnold »

ciekawski, w Zabrzu nie ma takiego czegoś jak zwolnienie z królewskiej Biofizyki. Każdy musi się stawić face to face z docentami M. lub G.
Z Anatomią jest podobnie, można tylko przez Scapula aurea
doral9
Posty: 116
Rejestracja: 8 lip 2011, o 15:12

Re: niezbędne książki

Post autor: doral9 »

Arnold, a czy w Katowicach możliwe jest zwolnienie z któregoś z tych przedmiotów?
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: niezbędne książki

Post autor: york »

napewno z anatomii
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: niezbędne książki

Post autor: Arnold »

doral9, niestety w sprawach wewnętrznych Katowic nic nie wiem, ale skoro wcześniej było powiedziane, że anata i biofizyka
Awatar użytkownika
karolyfer
Posty: 130
Rejestracja: 3 cze 2010, o 11:54

Re: niezbędne książki

Post autor: karolyfer »

Zwolniony byłem zarówno z anatomii jak i biofizyki, więc informacje z pierwszej ręki

Jeśli chodzi o anatomię, to regulamin zakłada, że do zwolnienia potrzebna jest średnia 85% ze wszystkich kolokwiów, zdanych oczywiście w 1 terminach, wszystkie inne zwolnienia zależeć będą od kierownika katedry, w tym roku uczestnicy eliminacji do scapuli zostali zwolnieni po złożeniu podań.

Biofizyka, oczywiście ostateczny głos ma kierownik katedry, ale w tym roku trzeba było mieć w obu semestrach oceny końcowe 5.0 lub 5.0 i 4.5.
marytm
Posty: 88
Rejestracja: 25 lip 2011, o 14:26

Re: niezbędne książki

Post autor: marytm »

przyda się do katowic Anatomia kliniczna głowy i szyi Ciszka?
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: niezbędne książki

Post autor: billie j. »

Nie wydaje mi się, żeby ktoś się z tego uczył. Przynajmniej ja nie słyszałam.
mousse
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2009, o 18:51

Re: niezbędne książki

Post autor: mousse »

Hejka czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć, jak to jest z wypożyczaniem ksiażek w bibliotece?Najpierw muszę się zarejestrować w tym ich systemie, a potem dopiero mogę korzystać z biblioteki? I jeszcze jedno, wypożyczamy w głównej na ulicy Poniatowskiego czy na Medyków?
truskawkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2011, o 18:45

Re: niezbędne książki

Post autor: truskawkaaa »

Asienka pisze:Hejka czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć, jak to jest z wypożyczaniem ksiażek w bibliotece?Najpierw muszę się zarejestrować w tym ich systemie, a potem dopiero mogę korzystać z biblioteki? I jeszcze jedno, wypożyczamy w głównej na ulicy Poniatowskiego czy na Medyków?
W zeszłym roku było tak że dostawało się legitymacje i wtedy od razu szło się do biblioteki, gdzie wypełniało się jakąś kartkę, wprowadzali to do kompa i dostawałaś książki. A biblioteka ta na Medyków Ale w tym roku biblioteka dopiero czynna jest od października (w zeszłym roku wypożyczało się we wrześniu).
mousse
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2009, o 18:51

Re: niezbędne książki

Post autor: mousse »

truskawk, dziękuję za odp.
mousse
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2009, o 18:51

Re: niezbędne książki

Post autor: mousse »

aha, ale jeszcze mam pytanko - czyli jak dostanę legitymację, to idę do biblioteki na medyków?
truskawkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2011, o 18:45

Re: niezbędne książki

Post autor: truskawkaaa »

No tak na Medyków
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości