Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
jenny11
Posty: 58
Rejestracja: 12 lip 2011, o 14:27

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: jenny11 »

hej mam pytanie do studentów starszych lat a mianowicie czy macie jakieś namiary na kogoś, kto solidnie zrobiłby zielnik D? wiem, że jest mnóstwo ogłoszeń, ale nie chciałabym wybierać w ciemno, także może polecicie kogoś? pozdrawiam
dodekafonia44
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2012, o 20:07

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: dodekafonia44 »

Hej. czy jest możliwe żeby mieć stypendium naukowe/rektora na farmacji? od ilu były progi na to stypendium? czy to oznacza ciagłe siedzenie w książkach? ma sie na farmacji czas dla siebie? są rzeczy tak abstrakcyjne ze aż nie do zrozumienia?
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: magdzik091 »

Stypendium jest możliwe, ale nie ma jakiegos konkretnego progu. co roku moze być inny. a odp na pozostale pytania znajdziesz jesli przeglądniesz sobie wczesniejsze posty w tym temacie)
dodekafonia44
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2012, o 20:07

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: dodekafonia44 »

przeglądałam ale nie widziałam odpowiedzi na pytanie o czas dla siebie na farmacji
CD8
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 19:59

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: CD8 »

progi stypendiów na pewno są na stronie UM czas dla siebie zawsze się znajdzie
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Biochejter »

CD8 pisze:progi stypendiów na pewno są na stronie UM
ps. ale dużo kasy daje rektor! kiedyś za 5.0 było gdzieś ze 300 złociszy teraz się szarpnęli bardziej widze
dodekafonia44 pisze:Hej. czy jest możliwe żeby mieć stypendium naukowe/rektora na farmacji? od ilu były progi na to stypendium? czy to oznacza ciagłe siedzenie w książkach?
Siedzenie właśnie jest niewskazane, najlepiej jak kombinujesz na egzaminach (ewentualnie faktycznie umiesz, są i tacy) i dodatkowo tańczysz/śpiewasz i grasz w AZSie z osiągnięciami (medale się liczą). Wszechstronność, teraz liczy się wszechstronność a nie tylko recytacja podręcznika
Probówka
Posty: 57
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:23

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Probówka »

A może ktoś podzieli się wrażeniami z konkretnych bloków ? głownie chodzi mi o postepy w farmakoterapii oraz analize farmaceutyczna czy to jest tak, ze zajecia mamy juz tylko w obrebie nowych grup w konkretnych blokach czy troche mieszaja osoby miedzy blokami? i jak jest z tymi zapisami ? faktycznie calonocna impreza , aby nad ranem moc wpisac sie na ten wymarzony ?
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: basia101006 »

Grupy są ustalone już według konkretnych bloków i nie ma mieszania a imprezka całonocna jest my staliśmy w tym roku od godziny 19 (wtedy pojawiły się pierwsze osoby) :p jak przyjechałam koło 21.30 to byłam już 78 bodajże było zimnoo, padał deszcz a my koczowaliśmy pod budynkiem Universum DD co godzinę była czytana lista w tak, to można było sobie chodzić po całym Lbn :p niezapomniane miny ludzi widzących nas drepczączych po Lbn o 4 rano bo staliśmy do 6.30 i wtedy przyszedł starosta i mogliśmy już wybrać bloki (wcześniej tylko obecność spr była, jak ktoś po I liście poszedł to był skreślony) mi się udało, że miałam do wyboru wszystkie bloki (na postępy zostało jedno miejsce, na przemysł 3 - to te najbardziej oblegane, a na lek idą Ci dla których zabrakło miejsc na pozostałych blokach, bo tam iść raczej nie chcą ludzie) troche osób zostało wykreślonych, więc awansowałam w górę z tej 78 pozycji D imprezka niezapomniana do końca życia śpiewy D ekstra zabawa P
matura13
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:02

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: matura13 »

Jak jest na farmacji w Lublinie?
Probówka
Posty: 57
Rejestracja: 16 lut 2012, o 19:23

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Probówka »

Super jest na farmacji w Lublinie ! Zapraszamy
liliczka69
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:18

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: liliczka69 »

czesc jest ktos studiujacy farmacje w lublinie?
Imago
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2014, o 16:44

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Imago »

Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o studiowaniu farmacji, szczególnie pierwszy rok. Czy znajdzie się ktoś, kto mógłby szczegółowo go opisać?
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: basia101006 »

Może napisz jakieś konkretniejsze pytania, na które chciałabyś poznać odpowiedź będzie łatwiej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości