Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
trypsyna
Posty: 234
Rejestracja: 8 gru 2012, o 07:07

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: trypsyna »

Hej, mam pytanie. Cze warto przychodzić na konferencje, które odbywają się na naszej uczelni, jako wolny słuchacz? Dzisiaj wybierałam się na taką konferencję ale była ona przeznaczona głównie dla mgr farmacji, którzy zbierają punkty edukacyjne, certyfikaty itp. Zrezygnowałam jednak ponieważ stwierdziłam, że skoro jestem na I roku nie jestem jeszcze wtajemniczona w działanie leków itd. a jednak trochę żałuję mojej decyzji. Czy ktoś w Was uczęszcza na takie spotkania, czy jest warto?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Biochejter »

Warto, oswoisz się z informacjami, część zrozumiesz na pewno, a specjalistyczne rzeczy Ci ulecą szybko. Dopóki nie masz PWZ punktów nie będziesz zbierać, ale korzystaj z takich okazji, bo potem będą Ci się kojarzyć na przedmiotach zawodowych.
dawid8dpj
Posty: 57
Rejestracja: 9 sty 2010, o 12:05

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: dawid8dpj »

Witam. Chciałbym odświeżyć ten temat, gdyż mam pytanie dotyczące studiowania farmacji.
Czy studiowanie farmacji można pogodzić z grą w jakiś klubie sportowym, czy nie bardzo? Znacie może kogoś kto łączy sport z farmacją?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Biochejter »

Jasne, nie ma problemu generalnie i łączenie farmacji ze sportem zawodowym jest realne. Akurat w Avii Świdnik było kilku studentów farmacji swego czasu. Nawet nie raz 2-tygodniowe zgrupowania udawało mi się potem na studiach pocisnąć. Próbuj, studia dzienne nie pomagają w sporcie, ale nie spróbujesz to się nie dowiesz, najwyżej z czegoś zrezygnujesz jak będzie lipa.
trypsyna
Posty: 234
Rejestracja: 8 gru 2012, o 07:07

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: trypsyna »

Hej, mam problem z zalogowaniem się na WU. Zapomniałam hasła, dostałam na maila kod, wpisałam nowe hasło tylko nieodpowiednie, tzn nie mające znaków specjalnych itp, bo nie przeczytałam co powinno zawierać. Teraz jak próbuję się zalogować to pojawia się komunikat użytkownik zawieszony". Co mam robić?
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: basia101006 »

Mam do sprzedania 2 płytki z materiałami na 1 rok farmacji Lublin. Notatki z wykładów, ćwiczeń, seminariów (własnoręczne), skrypty, książki, prezentacje i moc różnych innych pomocy naukowych, by przejść ten rok bezproblemowo i poczuć smak wakacji. Zapraszam!
ladybug94
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2013, o 20:24

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: ladybug94 »

Dostałam się do Lublina na farmację i mam pytanie ,a własciwie pytania. Jakie badania lekarskie sa potrzebne (chodzi mi np o badanie krwi, okulista itd. )? I jak to jest z tym ksero dowodu osobistego , gdzie poświadczaliście jego wiarypodnośc? Mam nadzieje,ze ktos odpowie -)

klaudiak91
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2014, o 21:33

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: klaudiak91 »

Wiarygodność dowodu musisz poświadczyć u notariusza.
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: marcin93 »

Ksero dowodu poświadczą Ci na uczelni jak dasz pani z dziekanatu do wglądu oryginał.
elconejodemuerte
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:20

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: elconejodemuerte »

Czy podczas pierwszego koła z chemii można korzystać z układu okresowego czy wszytko z głowy? Z góry dziękuję za odpowiedź c
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: basia101006 »

Układ często zakrywają, a ze swojego nie można korzystać chyba że będziesz miała mega szczęście, ale na egzamin i tak się musisz go nauczyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości