[Link] Jak napisac mature z chemii na 90%?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: MaOaM »

mysle, że to się rozkłada tak pół na pół
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: Lektom »

Pisałem rozszerzenie.
No było fatalne bo za dużo dużo nowych zadań z kosmosu, za dużo liczenia i za mało czasu. Myślę, że można porównać tą fizykę to ubiegłorocznej chemii:/ zupełnie coś nowego i ciężko było się wyrobić. I tak na prawdę myślę, że gdybym zaczął uczyć się miesiąc przed a nie całą 3 klasę zapitalał na korki to wyszłoby na to samo.
Na prawdę. szczęście to 50 % sukcesu. Ale tak chyba jest i będzie przez całe życie.
aza
Posty: 116
Rejestracja: 11 maja 2012, o 16:40

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: aza »

Xandraquila, podstawa to dla mnie była masakra, bo większość zadań była nieobliczeniowa tylko wytłumacz, uzasadnij itp. Jakbym chciał tłumaczyć i uzasadniać słownie to bym pisał rozszerzony polski -.-
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: Lektom »

aza, uwierz, że na rozszerzeniu też tak było.
Awatar użytkownika
AlexisA
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:37

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: AlexisA »

Skoro tak mówicie, że fizyka straszna to współczuję. Patrząc się po tych obowiązkowych przedmiotach czyli polskim, angolu i matmie to matura w tym roku jest zdecydowanie łatwiejsza niż w zeszłym. Sama czekam z niecierpliwością na maturę rozsz. z chemii żeby móc w miarę porównać obie. Aczkolwiek dla mnie i tak może być trudna bo dużo rzeczy z chemii pozapominałam, ale od czego są komentarze maturzystów? W zeszłym roku było wielkie wycie, ,a jak w tym roku nie będzie narzekania to oznaczać będzie, że matura jest łatwa.
Awatar użytkownika
Leneah
Posty: 146
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:11

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: Leneah »

ja pisałam fizykę rozszerzoną, właściwie do czwartku się zastanawiałam czy na nią w ogóle isc, bo nic ale to nic się nie uczyłam. szczerze współczuję ludziom którzy zakuwali przez 3 lata czy nawet przez roksądzę ze gdybym się nauczyła to napisałabym tak samo, czyli raczej słabo. zeszłoroczna matura z fizyki była o wiele wiele łatwiejsza.
aza
Posty: 116
Rejestracja: 11 maja 2012, o 16:40

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: aza »

Robiłem wszystkie arkusze z fiz na zazwyczaj 98%-100%, a ten nie wiem czy mi na 80% pójdzie. Masakra. Mam nadzieję że na chem nie będzie tłumaczenie i uzasadniania tylko normalne reakcje i obliczenia.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: Lektom »

No ja też uważam że niepotrzebnie się uczyłem bo bez nauki napisałbym tak samo.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: arapaima »

Ja się nie zgadzam bo ja robiłam różne zadania jedne latwiejsze inne trudniejsze i mi to duzo dało, robilam zadania tez z maturalnie ze zdasz niektore dosyc ciekawe i na myslenie( choć może wiedza zbedne)
Awatar użytkownika
as_ia
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2012, o 11:27

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: as_ia »

Jakich wyników się spodziewacie?, chemia była dosyć wyboista jak myślicie czy tylko ja mam takie odczucia:
Awatar użytkownika
latomerii
Posty: 253
Rejestracja: 23 maja 2009, o 18:44

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: latomerii »

Była dość trudna, ale chyba łatwiejsza niż w tamtym roku.
martynka_
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2011, o 18:48

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: martynka_ »

też mi się wydaje, że chemia była łatwiejsza niż w zeszłym roku. zobaczymy jakie będą nasze wyniki. )
a ktoś z Was już wie na bank", że poprawia za rok ?
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Jak napisac mature z chemii na 90%?

Post autor: wojtak »

Ja poprawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości