Medycyna a podręczny komputer?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Medycyna a podręczny komputer?

Post autor: Stalowy »

Jeżeli tylko znałem wcześniej tematykę wykładu to albo na niego nie szedłem, a jak już poszedłem - to się przygotowałem (poczytałem) wcześniej. No i dzięki temu na wykładzie nie byłem całkiem zielony i nie przepisywałem durnie słowo w słowo jak to robiło całkiem sporo osób.

Najczęściej z dobrego wykładu wychodziłem z 1 czasem 1,5 kartki zwięzłych notatek - czegoś dodatkowego co pomagało w zrozumieniu, lub było po prostu nowe.
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Medycyna a podręczny komputer?

Post autor: proximeaccessit »

Ja nosiłam kiedyś netbooka na seminaria z histologii (tzw. objaśnienia) i na kilka wykładów z anatomii. Notatek zrobiłam niewiele, może kilka linijek, ale za to ile grałam w sapera! Wydaje mi się, że w ogóle robienie regularnych na wykładzie jest bez sensu, bo tak, jak już napisano: wszystko jest w książkach. Na wykładach lepiej raczej skupić się na słuchaniu niż notowaniu, bo pewnie więcej można z tego wynieść. Erich Fromm napisał o notującym studencie, że reprezentuje modus posiadania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości