przeniesienie do pz

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nikeeee
Posty: 47
Rejestracja: 12 maja 2010, o 10:50

przeniesienie do pz

Post autor: nikeeee »

witajcie:)
interesuje mnie czy jest ktos kto probuje sie przeniesc z bydzi do pzn po 1 roku lekarskiego)
flower_18
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:05

Re: przeniesienie do pz

Post autor: flower_18 »

Ja w tym toku dosta?am si? do Bydgoszczy, za rok chc? si? przenie do Poznania Z tego co wiem, trzeba mie? dobr? ?redni? na koniec i dosy? dobry powód I najlepiej poprawi? matur?, je?li komu? brakuje punktów do produ 170-172.
dent
Posty: 134
Rejestracja: 13 mar 2010, o 21:41

Re: przeniesienie do pz

Post autor: dent »

a to jest mo?liwe po pierwszym roku? Chyba programy sie wyrownuja na tych dwoch uczelniach dopiero po drugim.
nikeeee
Posty: 47
Rejestracja: 12 maja 2010, o 10:50

Re: przeniesienie do pz

Post autor: nikeeee »

masz racje, mowia ze realne szanse dopiero po 2 roku.ale teoretycznie probowac mozna no nie?
flower_18
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:05

Re: przeniesienie do pz

Post autor: flower_18 »

My?la?am, ?e ju? po pierwszym Matur? i tak poprawi? w tym roku, za rok du?o informacji z liceum mo?na ju? zapomnie?. A spróbowa?, jak napisa?a nikeeee, zawsze mo?na
RomulusAugustulus
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2011, o 19:45

Re: przeniesienie do pz

Post autor: RomulusAugustulus »

nawet nie wiesz jak tam jest, a juz chcesz sie przenosic
jak chcesz poprawic mature w tym roku?
flower_18
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:05

Re: przeniesienie do pz

Post autor: flower_18 »

Zawsze bli?szy by? mi Pozna?, mo?e si? to zmieni jak ju? troch? pomieszkam w Bydgoszczy, na razie by?am tam tylko raz
W tym roku szkolnym oczywi?cie pewnie nie b?d? mia?a za du?o czasu na przygotowanie, ale je?li zrobi? ?atwiejsz? chemi?, to jest szansa, ?e mój wynik o te par? procent b?dzie lepszy : D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości