plan zajęć

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

plan zajęć

Post autor: KAKI »

hej mam takie pytanie. czy mogłby mi ktos napisac od czego zaczyna sie anatomia na 1 roku na lekarskim? z tego co słyszałam to od kończyny górnej cy to prawda? z góry dzeki
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: plan zajęć

Post autor: AllMySecrets »

od osteologi, na pierwszych zajęciach są kości kończyny górnej, głównie zdąży się przerobić łopatkę, obojczyk, kość ramienną tak było u nas, może u niektórych zrobili i resztę kości kończyny górnej
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

Re: plan zajęć

Post autor: KAKI »

wielkie dzieki a mam jeszcze jedno pytanie. czy to prawda zae w lublinie na medycynie idzie sie jakims starym programem", polegajacy ze duzo trzeba sie uczyc teorii a mało praktyki? oj nie wiem moze głupoty pisze. ale tak slyszalam, z gory dzieki za info
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: plan zajęć

Post autor: AllMySecrets »

nie wiem jak jest na innych uczelniach ale w tym roku na kazdych zajeciach preparowalismy zwloki takze praktyki troche mielismy, oczywiscie tez byl czas na odpytke z materialu
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

Re: plan zajęć

Post autor: KAKI »

Ok dzieki za odp jeszcze raz. no i powodzenia na studiach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości