badanie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Anies
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 09:53

badanie lekarskie

Post autor: Anies »

Witam, mam pytanie czy termin dostarczania badania lekarskiego (15 września) jest jakoś bardzo rygorystycznie przestrzegany? Czy wszyscy dostarczyliście już swoje badania? Bo wiecie ja doniose je troche poźniej i zastanawiam sie czy to bedzie problem) Pozdrawiam
wooojt1
Posty: 355
Rejestracja: 12 mar 2009, o 09:59

Re: badanie lekarskie

Post autor: wooojt1 »

Ja dostarczyłem. Proponuję zadzwonić do dziekanatu i spytać-)
_boogie_
Posty: 38
Rejestracja: 1 cze 2011, o 19:10

Re: badanie lekarskie

Post autor: _boogie_ »

Umówiłam się do lekarza dopiero na środę i też chyba doniosę po terminie. Ale myślę, że nie będzie problemu. Ta data była podana tylko orientacyjnie, mam nadzieję.
Awatar użytkownika
Gillian
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2009, o 13:52

Re: badanie lekarskie

Post autor: Gillian »

Widzę, że nie tylko ja robiłam na ostatnią chwilę ^^ Myślę, że nic się nie stanie jak doniesie się parę dni później, więc spoko
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: badanie lekarskie

Post autor: york »

tak, jak woojt1 radził, proponuje zadzwonić do dziekanatu i się zapytać, bo w sumie w liście potwierdzającym przyjęcie jest warunek dostarczenia tego zaświadczenia, a kampania wrześniowa też kończy się 15.09 i napewno będą wtedy kolejne listy, więc na wszelki wypadek poinformujcie panie w dziekanacie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości