Pilnie poszukuję współlokatorki-Olsztyn!!!

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
DAGMARA1992
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 12:26

Pilnie poszukuję współlokatorki-Olsztyn!!!

Post autor: DAGMARA1992 »

Witam wszystkich zainteresowanych
Jestem studentką pierwszego roku filologii angielskiej na wydziale Humanistycznym na UWM w Olsztynie.
Otóż pilnie poszukuję współlokatorki do pokoju dwuosobowego w Olsztynie na Osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Promienistej 32.
Koszt wynajmu pokoju za jedną osobę to 370 zł.

Mój numer telefonu: 694 900 407 begin_of_the_skype_highlighting              694 900 407      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              694 900 407      end_of_the_skype_highlighting

DAGMARA
monika0402
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 14:41

Re: Pilnie poszukuję współlokatorki-Olsztyn!!!

Post autor: monika0402 »

PILNIE SZUKAM WSPÓŁLOKATORKI


Mieszkanie jest bardzo ładne, full wyposażone. No w sumie musimy kupić tylko żelazko:P (jest pralka,lodówka,mikrofalówka,odkurzacz itd:P) Ogólnie są trzy pokoje, dwa pokoje jednoosobowe, w jednym mieszka brdzo sympatyczna studentka kosmetologi, w drugim nieśmiały, ale miły student ekonomii. Jest też przestronna kuchnia i łazienka z wanną i dużym lustrem Pokój dwuosobowy jest duży - w sumie to taki typowy salon z balkonem(przepiękny widok z balkonu:D) Zajęłam już jedno łóżko, ale drugie jest jeszcze wolne ! Jestem ugodową,sympatyczną, potrzebującą ciszy i spokoju do nauki, trochę lubiącą bałaganić studentką I roku wety na UWM. Mieszkanie znajduje się w bloku na ósmym piętrze(ale jest winda i nie trzeba popylać po schodach:D) na ul. Sybiraków 4 na Zatorzu. Co prawda jest to brdzo daleko od Kortowa, ale autobus nr. 9 odjeżdża prawie sprzed bloku, jedzie ok. 26 min i zatrzymuje się pod Biblioteką na Kortowie. Jeżeli jesteś zainteresowana to dzwoń 665547995 lub pisz 3654274 ) Monika
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości