Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bondgirl
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2012, o 13:42

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: bondgirl »

Calineczka92 pisze:Myślicie, że będzie jeszcze jakiś spadek na lekarskim w Krakowie?
Ja szczerze powiedziawszy wątpię. Mimo to telefon mam ciągle gdzieś przy sobie, gdyby jednak.cuda się zdarzają

per_pedes a Ty ostatecznie na medycynie?
michaldance
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2010, o 12:37

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: michaldance »

W tym roku sami się zapisujecie do grup, czytajcie czasem USOSa

Dziekanat Wydziału Lekarskiego uprzejmie informuje, iż przypisanie studentów do grup dziekańskich odbędzie się w rejestracji pośredniej dla Studentów I roku Wydziału Lekarskiego UJ CM kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego i dietetyki. W dniu 17 września 2012 (poniedziałek) godz. 9:00 uruchomiona zostaje obowiązkowa rejestracja do grup dziekanatowych drogą elektroniczną za pomocą systemu USOS - szczegóły w Aktualnościach".
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: per_pedes »

lou pisze:
per_pedes pisze:
lou pisze:A ćwiczenia z biochemii, histologii, anatomii, fizjologii to sie odbywaja w tych samych budynkach co wyklady?
nie. wlasnie nie rozumiem czemu wyklad z anatomii nie jest w katedrze anatomii. dziwne bo niedawno remontowali sale wykladowa. w kazdym razie, wyklady z anato, histo i biochemii odbywaja sie na kopernika 7, masz to z reszta na harmonogramie, cwiczenia z histo w katedrze histologii, wchodzi sie w ta sama brame, tylko na prawo ale nie pamietam czy tam numer budynku to przypadkiem nie jest 5, z anatomii w katedrze anatomii po drugiej stronie ulicy, z biochemii w tym samym budynku gdzie wyklad.
co do fizjo to nie wiem jak to bedzie bo ma tam sie zmiescic teraz 2 razy wiecej studentow, wyklad jest na lazarza a cwiczenia to nie wiem na 100%. moze warto zajrzec na strone katedry po prostu:P

lou pisze:A na stronie tez mozna sie spodziewac w najblizszym czasie? Macie juz rozpiski moze? Ktos zdobyl?
chodzi ci o przydzial do grup w zeszlym roku byl na stronie na pewno, ale nie pamietam kiedy sie tam ukazal. a 2 lata temu to nie wiem czy byl na stronie bo w pierwszej kolejnosci ukazaly sie zdjecia wlasnie z tamtej gablotki:) i tak jak mowie czekaja pewnie na koniec sesji
Dobra zgodnie z rada ruszylam swoj leniwy tylek na strone katedry i wiem juz troche a sesja poprawkowa nie konczy sie przypadkiem dzisiaj?
Tak, wiem, zadaje juz setne pytanie w tym watku ale powiedzcie mi, czy przydadza sie mi materialy z chemii czy embriologii? Bo mam okazje kupic tanio od znajomej tylko juz sama mam watpliwosci czy fakt ze sa przedmioty o nazwach anatomia z embriologia i biochemia z chemia oznaczaja, ze uczymy sie tylko elementow tych dawnych przedmiotow glownych czy uczymy sie w zakresie normalnym?
moze sie i skonczyla, ale pewnie jeszcze dopytki z anato, to juz nie ma znaczenia bo michaldance wszystko wyjasnil:) embrio nie kupuj, to co bedzie potrzebne jest w skrypcie. chemia, hm. zalezy co ci chce sprzedac, jesli kedryne to nie bierz.

bondgirl, ja nadal czekam na cmuj.

michaldance, to mnie zaskoczyles:) elektroniczna rejestracja do grup na cmuju:D co to sie porobilo:) i to w dodatku na 1sem, przebili caly uj:p (bo nigdzie nie kaza sie na 1sem rejestrowac do grup)
bondgirl
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2012, o 13:42

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: bondgirl »

I nadszedł ten dzień Lekarski CMUJ wita
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: BubuMale »

bondgirl gratuluje ile masz punktow?
hortensja
Posty: 6
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 17:00

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: hortensja »

Właśnie do mnie zadzwonili, że się dostałam ale jestem już w Lublinie. Czy ktoś też ma podobny dylemat?
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: indiana »

Ale Wy mówicie o stacjonarnym lekarskim?
btw, gratulacje:)
hortensja
Posty: 6
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 17:00

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: hortensja »

ja o niestacjonarnym, nie wiem jak bondgirl
bondgirl
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2012, o 13:42

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: bondgirl »

Ja też o niestacjonarnym hortensja a w Lublinie jesteś na stcjonarnych? Bliżej Ci do Krakowa czy do Lublina?
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: BubuMale »

hortensja, bondgirl, ile macie punktow? Bo ja tez czekam na niestacjo i chcialabym wiedziec jaki jest prog obecnie
biochem92
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 09:51

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: biochem92 »

Orientuje się ktoś może czy wtorkowy spadek na lek-dent na 267 (89,0) zapełnił już wszystkie wolne miejsca?
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: Przemeqq »

Raczej tak.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Rekrutacja lekarski 2012/2013.

Post autor: norbi92 »

licealista2012 pisze:może mi ktoś wytłumaczyc jak zdaje biologia roz chemia roz i matma pod to jak mi będą liczyć pkt na jakimś przykładzie i jaki był w tym roku próg ?
% z chemii + % z biologii + % z matmy (nie zwracają uwagi na to, czy matma na podstawie czy na rozszerzeniu), czyli jak w tym roku był próg 275, to np. 90 z chemii, 90 z biologii i 95 z matmy i jest się na UJ
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości