optometria

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
didi7410
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2010, o 20:39

optometria

Post autor: didi7410 »

w roku akademickim 2012/2013 na UM w Poznaniu zostanie uruchomiony kierunek optometria. jak myslicie czy ten zawod (b. popularny zrezta na zachodzie )"przyjmie sie w Polsce? a zatem czy dobrym wyborem byloby podjecie tych studiow?
frejka
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2012, o 20:49

Re: optometria

Post autor: frejka »

właśnie ja bym była zainteresowana tym kierunkiem, ale nie ma go zapisanego w zasadach i trybie przyjmowania na studia 2012/2013 jest tylko informacja, że taki kierunek ma się pojawić Nie wiem, nikt się tym nie interesuje? przekopałam pół google w poszukiwaniu tego kierunku, ale jest tylko na politechnice, bądź na uam poznań, ale magisterka Jak ktoś wie więcej, pisać!
CZikita
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2012, o 22:17

Re: optometria

Post autor: CZikita »

To nie jest aż taka mega nowość w Polsce, jest w tym kraju już kilkuset optometrystów- kształceni w Polsce od ponad 20 lat, chyba 25, albo 26. Na UAM-ie na licencjacie jest Optyka Okularowa, która jest wprowadzeniem do optometrii, a właściwie to słowo to synonim słowa Optometria jeśli macie jakieś pytania o optometrię to śmiało.
Caribbean
Posty: 1
Rejestracja: 2 cze 2012, o 17:05

Re: optometria

Post autor: Caribbean »

Jakie przedmioty są brane pod uwagę przy rekrutacji?
agago1993
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2012, o 21:28

Re: optometria

Post autor: agago1993 »

Na Politechnice Gdańskiej ma powstać nowy kierunek na wydziale Fizyki technicznej i Matematyki Stosowanej. Studia zaoczne inżynierskie- specjalność optometria. Utworzenie tego kierunku zależy od ilości chętnych, dlatego też gorąco zachęcam, zwłaszcza że sama chciałabym tam studiować!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości