analityka medyczna czy farmacja????

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Candy1992
Posty: 164
Rejestracja: 24 maja 2012, o 11:42

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: Candy1992 »

Ja mam też do Was pytanie. Jeżeli rzuciłam studia po pół roku i przenoszę sie teraz na inne, to również muszę zapłacić za pół roku tych nowych studiów
Awatar użytkownika
latomerii
Posty: 253
Rejestracja: 23 maja 2009, o 18:44

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: latomerii »

Karolajn18 pisze:Ja mam podobny dylemat - obecnie studiuję 1 rok analityki. Chciałabym się dostać na lekarski, ale myślę, że może być ciężko ( Na farmację w zeszłym roku zabrakło mi ok 20 punktów (dużo mniej niż na lekarski), więc łatwiej by mi było się dostać. Po pierwszym roku, szczerze mówiąc nie jestem zachwycona i nie sądzę, że chciałabym to robić. Po farmacji jest chyba jednak więcej możliwości rozwoju i pracy. Sama nie wiem co robić, a nie chcę kończyć studiów, które mi nie odpowiadają. /
jeśli Ci nie odpowiadaja - zmień. ja mam negatywne nastawienie do farmy. Może dlatego, że kojarzy mi się tylko z perspektywą sklepowej w białym fartuchu.
Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: klimo »

chyba nie, bo ta ustawa dopiero wchodzi od teraz i nie działa wstecz
Awatar użytkownika
latomerii
Posty: 253
Rejestracja: 23 maja 2009, o 18:44

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: latomerii »

Candy1992 pisze:Ja mam też do Was pytanie. Jeżeli rzuciłam studia po pół roku i przenoszę sie teraz na inne, to również muszę zapłacić za pół roku tych nowych studiów
Nie, punkty naliczane dopiero od tego roku akademickiego
tzn. 2012/2013
k8stoo
Posty: 43
Rejestracja: 5 wrz 2011, o 20:36

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: k8stoo »

Wracając do początkowych postów w tym temacie: zaliczył ktoś przedmioty na kierunku analityka medyczna. Po roku przepisuje się na farmację. Przedmioty się pokrywają więc zostają przepisane oceny i tu pytanie skoro te przedmioty zostały zaliczone a potem tylko przepisane to punkty kasują się drugi raz?
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: zazu24 »

ręki sobie nie dam uciąć, ale podejrzewam, że tak.
przepisywanie ocen jest jedynie dobrą wolą kierowników katedr, gdyby ktoś nie pozwolił na przepisanie oceny, bo nie, to i tak musisz chodzić na te zajęcia i zaliczać, więc punkty normalnie masz naliczane.
Awatar użytkownika
Arkadiopol
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:00

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: Arkadiopol »

Witam. Może mi ktoś przybliżyć coś odnosnie tej ustawy o rzucaniu studiów? Mam zamiar wybrać się na farmację w tym roku, a za rok rzucić ja gdybym poprawił maturę i dostał się na lekarski.
Czy wtedy muszę coś płacić, jakieś kary? Czy zależy to od uczelni?
Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: pieczara07 »

Arkadiopol, To człowieku odpusc farmacje, bedziesz blokował ja komus, kto o niej marzy.
yyylll
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2011, o 15:02

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: yyylll »

Kod: Zaznacz cały

rp.pl/artykul/793802,793609-Studia-stacjonarneStudencielicz-punkty-ECTS.html

Kod: Zaznacz cały

rp.pl/artykul/757696,789364-Drugi-semestr-na-bezplatna-zmiane-kierunku-studiow.html
Dla tych co jeszcze nie wiedzą jak z tą ustawą.
malessia
Posty: 72
Rejestracja: 4 cze 2012, o 13:26

Re: analityka medyczna czy farmacja????

Post autor: malessia »

pieczara07 pisze:Arkadiopol, To człowieku odpusc farmacje, bedziesz blokował ja komus, kto o niej marzy.
dokładnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość