wciąż się waham - co po biolchemie

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: wciąż się waham - co po biolchemie

Post autor: lith »

Heh te wiertnictwo naftowe mi się bardzo podobało. Jednak właśnie system pracy mi po tym nie odpowiadał. To znaczy tak po studiach od razu to pewnie zajefajnie, bo na kilka tygodni do roboty, kilka tygodni wolnego, na jakiejś przefajoskiej platformie, czy na statku, czy gdzie indziej w trasie, ale niby po kilku kilkunastu latach jak dochodzi rodzina, jakieś obowiązki itd. to tego typu tryb pracy stanowi straszny problem, a ciężko to zmienić. Więc jak będę chciał na platformę, czy na statek to się najwyżej jako dochtór załapię, taka zaleta leka, że w sumie w wiele miejsc sie można fajnych załapać, a potem otworzyć gabinet 2 ulice od domu jak już nam sie znudzi
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: wciąż się waham - co po biolchemie

Post autor: Stalowy »

Tyle że sądzę, że po kilkunastu latach siedzisz sobie w wielkim 20 piętrowym oszklonym budynku np. PGNiG I jesteś całkowicie niezależny od jeżdżenia po statkach i platformach
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: wciąż się waham - co po biolchemie

Post autor: lith »

Możliwe.znowu to już mi się średnio podoba P
Dafisia
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2012, o 21:19

Re: wciąż się waham - co po biolchemie

Post autor: Dafisia »

Z tym, że w PGNiG, jak w każdej korporacji (czy nie wiem jak to dokładnie nazwać) ogromnym plusem są znajomości. Mam w rodzinie świetny przykład takich układów
No więc w dalszym ciągu mi się nie rozjaśniło, chociaż ślęczę nad informatorem dla maturzystów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości