FARMACJA - LO czy technikum?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
_paulaa_
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2012, o 12:33

Re: FARMACJA - LO czy technikum?

Post autor: _paulaa_ »

sandra94 pisze:Paulaa, no, no.Mickiewicz-powodzenia Bardzo wysokie progi i połowa kandydatów to olimpijczycy.
Z mojej strony dodam, że najlepiej nie sugerować się rankingami, bo to w pełni nie odzwierciedla poziomu. Wybierz się najlepiej na dni otwarte i pogadaj z uczniami
Za to co do atmosfery w Mickiewiczu, to wszyscy moi znajomi twierdzą, że jest fajnie.
Poza tym warte uwagi są też biol-chemy w Konopie. Aczkolwiek, ze względu na słynny lans", odradzałabym Chociaż to kwestia ludzi na jakich się trafi.

Wiesz może jaki jest próg przyjęcia w Micku?
A co do olimpijczyków to mam tytuł finalisty z chemii, więc i 10 punktów do rekrutacji. Może się uda )
Awatar użytkownika
sandra94
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, o 18:49

Re: FARMACJA - LO czy technikum?

Post autor: sandra94 »

Hmm.według tego co znalazłam to 154 punkty
Trzymam kciuki i daj znać po rekrutacji jak poszło
_paulaa_
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2012, o 12:33

Re: FARMACJA - LO czy technikum?

Post autor: _paulaa_ »

. dużo c
dzięki )
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: FARMACJA - LO czy technikum?

Post autor: zagubiona90 »

Ja również polecam Mickiewicza
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: FARMACJA - LO czy technikum?

Post autor: Irys »

Ja też polecam Micka. Sama skończyłam tą szkołę. Akutalnie studiję analitykę na sumie (na wydziale farmacji w sosnowcu) więc mogę Ci coś napisać na temat farmacji.
Co do Mickiewicza to progi są wysokie, ale prawdą jest,że w tej szkole kładą głównie nacisk na biol-chemy i humany. Nauczyciele z chemii są wspaniali, nardzo dobrze przygotują do matury (z bio też) a poza tym jest to jedna z nielicznych szkół która ma jako takie laobratorium chemiczne. Uczniowie sami przeprowadzają reakcje np przy tematach z manganem czy chromem.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz. Chętnie podzilę się swoją wiedzą.
_paulaa_
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2012, o 12:33

Re: FARMACJA - LO czy technikum?

Post autor: _paulaa_ »

Irys pisze:Ja też polecam Micka. Sama skończyłam tą szkołę. Akutalnie studiję analitykę na sumie (na wydziale farmacji w sosnowcu) więc mogę Ci coś napisać na temat farmacji.
Co do Mickiewicza to progi są wysokie, ale prawdą jest,że w tej szkole kładą głównie nacisk na biol-chemy i humany. Nauczyciele z chemii są wspaniali, nardzo dobrze przygotują do matury (z bio też) a poza tym jest to jedna z nielicznych szkół która ma jako takie laobratorium chemiczne. Uczniowie sami przeprowadzają reakcje np przy tematach z manganem czy chromem.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz. Chętnie podzilę się swoją wiedzą.

ooo ! ja już sie zalogowałam do micka . jednak boje sie , że mnie nie przyjmą. no ale spróbować zawsze warto )
słyszałam , że jest tam straszny wyścig szczurów i troche mnie to zniechęca. to prawda?
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: FARMACJA - LO czy technikum?

Post autor: Irys »

"Wyścig szczurów też słyszałam to określenie ale powiem Ci,że to zależy od tego na jakich ludzi trafisz. Przez 3 lata jak chodziłam do Micka do nie trafiłam na osoby które robilyby wszystko aby zaszkodzić innym. Wydaje mi się,że to jest tylko takie gadanie osób z zewnątrz, które coś kiedyś usłyszały ale nie wiedzą do końca o co chodzi.
Powiem Ci tak, jeśli chcesz dostać się na wymarzony kierunek studiów to nie przejmuj się innymi tylko realizuj swoje plany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości