POŁOŻNICTWO 2012/2013

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
smieszna_1
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: smieszna_1 »

Cześć,

Jestem teraz 6 na liscie rezerwowej i jedna osoba ma tyle punktów co ja. Brakuje mi obecnie 1,2 pkt. do progu.

POwiedzcie mi jak wygląda cały przebieg po te które sie dostały ?
jaka wiadomośc dostajecie, ile jest czasu na złozenie dokementow i gdzie dokladnie je trzeba zlozyc?

Dzięki i powodzenia wszystkim, ja tam wierze że sie dostane
Raquelle
Posty: 23
Rejestracja: 9 lip 2012, o 20:22

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: Raquelle »

smieszna_1, z pierwszej listy miałyśmy 3 dni na dostarczenie dokumentów, po czym dostaliśmy skierowanie na badania lekarskie, na które miałyśmy 2 tyg. Z ostatniej listy wiem, że mieli 2 dni na dostarczenie dokumentów. Do 20 lipca trzeba bylo składać w lokalu Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Nauki o Zdrowiu Biblioteki Głównej WUM-u.
smieszna_1
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: smieszna_1 »

Dzieki bardzo

jak myslicie ile może być jeszcze rekrutacji ?
bo było napisane, że do 27 lipca jest przewidywane zakonczenie rekrutacji, ale po wpisach widze ze czasami i dluzej sie udwalo

a powiedzcie mi czy nie dostarczenie badan lekarskich w ciagu 2 tyg. wiaze sie z wykluczeniem z listy osób przyjetych ?
Gdzie sklada taka badania ?
Wy jak juz zlozylyscie to macie status studentek Połoznictwa ?
Raquelle
Posty: 23
Rejestracja: 9 lip 2012, o 20:22

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: Raquelle »

smieszna_1, wiesz co, ponoć można składać nawet do października, ja nie wiem dokładnie, już złożyłam i mam spokój. Oficjalnego pisma, że jestem studentką położnictwa nie dostałam, ale czuje się nią, skoro pierwszą biurokrację mam za sobą.
Rekrutacji było już chyba nawet 4, ale jeśli zrezygnuje jeszcze kilka osób to będzie i 5 jak nie 6. Wszystko zależy od osób, które się już dostały ale się wahają. Wszystko przed Tobą. Życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
paulinka_p153
Posty: 70
Rejestracja: 1 maja 2010, o 20:17

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: paulinka_p153 »

Dziewczyny pisały, że dostawały się nawet we wrześniu więc jest jeszcze dżo czasu Czekaj cierpliwie i myślę że są ogromne szansę, że już niedługo oficjalnie do nas dołączysz! Ja dziś dostałam to pismo z WUM o przyjęciu więc pewnie lada dzień i wy je otrzymacie (:

smieszna_1
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: smieszna_1 »

Dzięki dziewczyny

Czyli po złozeniu dokumentów, badań i jeśli wszytsko jest okej otrzymuje sie list na adres jaki sie IRK podało, że jest się studentką Połoznictwa

stresujące jest to czekanie arrrr mam nadzieje ze dołącze:)

Dzięki jeszcze raz i również powodzenia
Raquelle
Posty: 23
Rejestracja: 9 lip 2012, o 20:22

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: Raquelle »

paulinka_p153, właśnie też dostałam to pismo
n a n a
Posty: 28
Rejestracja: 2 lip 2012, o 19:27

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: n a n a »

Witam wszystkich po długiej przerwie, wracam z nowiną : dostałam sie na położnictwo do Gdańska ) Jeśli jest tutaj ktoś , kto dostał sie również tak jak ja, chętnie poznam ))

Pozdrawiam, wszystkie oczekujące kandydatki. Trzymam kciuki:)
Awatar użytkownika
madalinka
Posty: 45
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:57

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: madalinka »

Sp.r.z.e.d.a.m. materiały elektroniczne na położnictwo WUM na cały okres licencjatu w formie płytki, tudzież personalne zgranie ode mnie z kompa na nośnik. Reszta informacji na PW. Chętnie posłuże radą o tym kierunku na tej uczelni. /nie znam aktualnych progów, więc o to proszę się mnie nie pytać/
Homerek7722
Posty: 15
Rejestracja: 2 sie 2012, o 21:58

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: Homerek7722 »

s p r z e d a m t a n i o
materiały na 3 lata położnictwa, wykłady z roku 2011/2012, a także aktualne testy z zaliczeń, egzaminów i ogrom materiałów z anatomii,fizjologi razem z odpowiedziami, wszystko na płycie a po uzupełnieniu zbiorów o tegoroczne nowości już na 2 płytach. Warto skorzystać - sesja zdana w pierwszych terminach, polecam ! W razie jakiś pytań o kierunek, chętnie pomogę.
Więcej info na GG: 37370518
Homerek7722
Posty: 15
Rejestracja: 2 sie 2012, o 21:58

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: Homerek7722 »

s p r z e d a m t a n i o
materiały na 3 lata położnictwa, wykłady z roku 2011/2012, a także aktualne testy z zaliczeń, egzaminów i ogrom materiałów z anatomii,fizjologi razem z odpowiedziami, wszystko na płycie a po uzupełnieniu zbiorów o tegoroczne nowości już na 2 płytach. Warto skorzystać - sesja zdana w pierwszych terminach, polecam ! W razie jakiś pytań o kierunek, chętnie pomogę.
Więcej info na GG: 37370518
Homerek7722
Posty: 15
Rejestracja: 2 sie 2012, o 21:58

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: Homerek7722 »

gratuluję wszystkim !

s p r z e d a m t a n i o
materiały na 3 lata położnictwa, wykłady z roku 2011/2012, a także aktualne testy z zaliczeń, egzaminów i ogrom materiałów z anatomii,fizjologi razem z odpowiedziami, wszystko na płycie a po uzupełnieniu zbiorów o tegoroczne nowości już na 2 płytach. Warto skorzystać - sesja zdana w pierwszych terminach, polecam ! W razie jakiś pytań o kierunek, chętnie pomogę.
Więcej info na GG: 37370518
pynplacek
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2012, o 13:54

Re: POŁOŻNICTWO 2012/2013

Post autor: pynplacek »

hej i ja dostałam się na wum na położnictwo fakt, że w trzeciej rekrutacji, ale w drugiej byłam pierwsza na liście rankingowej i brakowało mi aż 0,4 punkta dostałam się też do lublina, ale miałam trochę zamieszania z wumem (w jednym tygodniu musiałam jeździć do drugi dzień do warszawy, bo najpierw dostałam się na pielęgniarstwo) i stwierdziłam, że już mi się nie chce jeździć i przekładać papierów (tym bardziej, że miałabym na to tylko 2 dni, a w tym załatwienie również badań lekarskich :O ).
a piszę tu głównie po to, żeby zapytać czy wiecie coś może na temat podziału na grupy? w jaki sposób to robią?
pozdrawiam wszystkie koleżanki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości