medycyna-przygotowania do matury

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
paulina_984
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2012, o 09:34

medycyna-przygotowania do matury

Post autor: paulina_984 »

Hej wszystkim Jestem teraz w I klasie LO i myślę o studiach medycznych. W II klasie wybieram przedmioty rozszerzone: chemię i biologię, zastanawiam się też nad fizyką. mam pytanie: jak najlepiej przygotowywać się do matury? od czego zacząć, i czy już coś zaczynać?) chciałabym zacząć przygotowywać się teraz, żeby potem nie było natłoku nauki, a jest jej dużo. z jakich książek najlepiej korzystać i jak to robić?
seqtek95
Posty: 69
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 17:54

Re: medycyna-przygotowania do matury

Post autor: seqtek95 »

najlepiej systematycznie się uczyć, bo wtedy bd ci łatwiej, a książki to już sprawa twoja z jakich się lubisz uczyć, ja przygotowuje się np z podręczników Operonu do każdego zeszyt ćwiczeń + pakiet omegi + paszport maturzysty + inne testy + witowski, no a na sam koniec to tylko i wyłącznie arkusze maturalne

jak coś to np masz dużo różnych notatek, zadań, testów na chomikuj.pl poszukaj, np.

Kod: Zaznacz cały

chomikuj.pl/zoologic
jest jeszcze wiele więc poszukaj a znajdziesz coś ciekawego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości