<Olsztyn> pokój do wynajęcia

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
lilacly
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:54

<Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: lilacly »

POKÓJ 1- LUB 2-OSOBOWY, OS. GENERAŁÓW

Duży pokój 1- lub 2-osobowy w mieszkaniu 3-pokojowym na Osiedlu Generałów. W mieszkaniu mieszkają 2 studentki weterynarii (od października V roku) oraz 2 psy i świnka morska.

Nie jesteśmy fanatyczkami ciszy i spokoju, ale doskonale rozumiemy, że na wecie trzeba się czasem trochę pouczyć, więc warunki do spokojnej nauki przed kolokwium jak najbardziej będą. Chętnie wspomożemy lokatorkę z niższego roku notatkami, książkami i innymi materiałami oraz radami jak i czego się uczyć.

Stancja przyjazna zwierzętom – aczkolwiek jeden z psów niestety nieprzyjazny kotom.

Właścicielka mieszkania jest bardzo sympatyczna, nie wtrąca się w to co się w mieszkaniu dzieje.

Wyposażenie:
kuchenka 4-palnikowa, piekarnik, mikrofala, lodówka, toster, ekspres do kawy, odkurzacz, pralka (właścicielka mieszkania kupiła nam nową 2 lata temu, więc nie jest to jakiś stary gruchot, do którego strach włożyć ulubioną bluzkę!), prysznic, internet, jest możliwość podłączenia TV, balkon.

Dojazd:
2 min do przystanku: 24, 26, 15, 17 (przystanek: Os. Generałów - dojazd do dworca i centrum)
8 min do przystanku: 30 (przystanek: Sikorskiego-Wilczyńskiego – dojazd na Kortowo)
jednak na wydział wety najlepiej chodzić piechotą spacerkiem 25-30min skrótem przez Brzeziny .

W pobliżu Carrefour Express, Sieć 34, Żabka i Biedronka, pizzeria i kebab.

Cena:
1) jako pokój 1osobowy500zł + 20zł za net (szybki )lt< ta cena zawiera już wszystkie opłaty dodatkowe jak prąd, woda czy ogrzewanie
2) jako pokój 2osobowy300zł + 15zł za net (szybki ) (od głowy)lt< ta cena zawiera już wszystkie opłaty dodatkowe jak prąd, woda czy ogrzewanie

Mieszkanie można osobiście obejrzeć przez cały czerwiec lub ewentualnie po wcześniejszym umówieniu się jakoś w czasie wakacji (jako, że nie spędzamy wakacji w Olsztynie i wiąże się to dla nas z dojazdem to wolimy w czerwcu).

Zainteresowanym możemy wcześniej wysłać kilka fotek na maila.

Jeśli ktoś byłby chętny wprowadzić się z psem to zapraszamy na wspólny spacer, żeby upewnić się, że dogada się z naszymi psami.

Pozdrawiamy,
Asia i Magda


Kontakt:
Magda – 695-601-015, [at].pl
Asia - asia.[at].pl
aadrienne
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2011, o 17:21

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: aadrienne »

jej, brzmi jak marzenie! ja niestety dopiero po maturze, ale jeśli uda mi się dostać do Olsztyna to byłabym chętna
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: monis1992 »

no właśnie, jeśli tylko się dostanę.
lilacly
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:54

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: lilacly »

ogłoszenie już nieaktualne - pokój wynajęty
lilacly
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:54

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: lilacly »

Jakby ktoś z was szukał mieszkania w Olsztynie to nasza kumpela będzie szukała współlokatorek do dwóch 1-osobowych pokoi od października.

Mieszkanie na Osiedlu Generałów (kilka bloków od naszego, a na lokalizację mojego nie narzekam ).
Dokładnej ceny nie znam, ale podejrzewam, że podobna do tej u nas.
Można wprowadzić się z psem. (jeden już tam mieszka)

Jakby ktoś był chętny to chętnie przekieruję do niej
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: entropya »

Ja celuję w Olsztyn i w sumie moja koleżanka też, ale nie mogę nic postanowić przed wynikami rekrutacji. i jak znam życie pokój za parę dni nie będzie już do wzięcia.

Gdyby ktoś miał inf o jakimś dobrym i w miarę tanim lokum, bardzo bym prosiła o wiadomość na priv.
lilacly
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:54

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: lilacly »

Jagoda jeszcze nie zaczęła ogłoszeń w necie umieszczać, bo za 2 dni wyjeżdza i wraca w połowie lipca i nie będzie miała jak pokazywać teraz mieszkania - więc myślę, że do obejrzenia po 1wszej czy 2giej liście będzie jak znalazł

Jak będziecie już szukać mieszkań to radzę też wejść na forum olsztyńskiej wety - ludzie ze starszych lat uzupełniają skład do mieszkań jak ktoś się wykruszył - a skoro chcą zostać w tamtych mieszkaniach to z reguły i mieszkania fajne i lokalizacja niczego sobie i cena kusząca
Awatar użytkownika
ofinowa
Posty: 4
Rejestracja: 9 paź 2010, o 08:24

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: ofinowa »

Nie załapałam się na pokój u Was (drugi rok z rzędu ) więc bardzo bym prosiła o namiary koleżanki
lilacly
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:54

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: lilacly »

ofinowa pisze:Nie załapałam się na pokój u Was (drugi rok z rzędu ) więc bardzo bym prosiła o namiary koleżanki
Nie wchodziłam na forum i nie widziałam Twojej wiadomości - namiary już Ci przesłałam na maila (bo po nicku wnioskuję, że to z Tobą pisałam )
Epona
Posty: 27
Rejestracja: 5 lut 2011, o 16:45

Re: <Olsztyn> pokój do wynajęcia

Post autor: Epona »

Również szukam pokoju 1-osobowego z psem Jesli ktoś coś ma-proszę o namiary! I czy mogę prosić o adres tego forum ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości