badanie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: badanie lekarskie

Post autor: maciek_tyfel »

akinomka1993 pisze:a poszedłeś tak z marszu czy się umówiłeś ?
Nie umawiałem się. Po prostu wczoraj tam zadzwoniłem i mi powiedzieli, o której można przyjść - tyle.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: badanie lekarskie

Post autor: arapaima »

maciek_tyfel pisze:No ale powiedzieli Ci o tym badaniu (o ile oczywiście jesteś krótkowidzem)?
Ja mam wzrok o dziwo bardzo dobry i o badaniu nic mi nie wspominali ani w tym ani w zeszłym roku

akinomka1993 Ja własnie jestem na czerniakowską 106/124 (Medicor) zapisana na piątek na 16 (bardzo miła kobieta w recepcji) i muszę jutro wizytę odwołać bo dzisiaj nie mogłam się dodzwonić a później zapomniałam, więc jeśli jesteś tam zapisana to jutro rano tam zadzwoń bo może miejsce się znajdzie
akinomka1993
Posty: 23
Rejestracja: 7 lip 2012, o 10:02

Re: badanie lekarskie

Post autor: akinomka1993 »

akinomka1993 Ja własnie jestem na czerniakowską 106/124 (Medicor) zapisana na piątek na 16 (bardzo miła kobieta w recepcji) i muszę jutro wizytę odwołać bo dzisiaj nie mogłam się dodzwonić a później zapomniałam, więc jeśli jesteś tam zapisana to jutro rano tam zadzwoń bo może miejsce się znajdzie [/quote]

dzięki za info:) ale pani z recepcji ( zgadzam się, jest naprawdę miła) kazała zrobić morfologię przed wizytę a wyniki odbiorę dopiero w poniedziałek także może ktoś inny się załapie w Twoje miejsce
a potem już tylko okulista i spirometria
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: badanie lekarskie

Post autor: arapaima »

No rozumiem:), to może faktycznie chociaż ktoś inny wskoczy na moje miejsce
Awatar użytkownika
lennie
Posty: 96
Rejestracja: 16 mar 2010, o 13:52

Re: badanie lekarskie

Post autor: lennie »

Wybaczcie, ale chyba średnio ogarniam. Wydawało mi się, że wystarczy sam świstek od lekarza medycyny pracy. Do jakich jeszcze innych specjalistów muszę się udać po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów?
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: badanie lekarskie

Post autor: maciek_tyfel »

lennie pisze: Do jakich jeszcze innych specjalistów muszę się udać po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów?
No to zależy od tego czy i jakie masz problemy zdrowotne.
Standardowo to wpierw lekarz medycyny pracy, który pyta się ogólnie o zdrowie, czy coś dolega, etc., a potem kieruje do okulisty i tyle.
plankk
Posty: 90
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 08:25

Re: badanie lekarskie

Post autor: plankk »

A gdzie składamy zaświadczenia lekarskie? Tam gdzie dokumenty?
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: badanie lekarskie

Post autor: maciek_tyfel »

plankk pisze:A gdzie składamy zaświadczenia lekarskie? Tam gdzie dokumenty?
Tak
MKasperowicz
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2011, o 16:54

Re: badanie lekarskie

Post autor: MKasperowicz »

Dobrze zrozumiałem, nie robią żadnych problemów, jak się pójdzie gdzie indziej do lekarza medycyny pracy? I jest jakiś niepisany żelazny zestaw badań, które trzeba robić? Bo ja w sumie w zeszłym roku robiłem u siebie i do okulisty mnie nie wysyłał.
Awatar użytkownika
lennie
Posty: 96
Rejestracja: 16 mar 2010, o 13:52

Re: badanie lekarskie

Post autor: lennie »

maciek_tyfel, dzięki.
igorus
Posty: 32
Rejestracja: 6 maja 2012, o 17:41

Re: badanie lekarskie

Post autor: igorus »

Zaświadczenia składa się w innym miejscu niż dokumenty, chyba gdzieś w centrum dydaktycznym bo miejsce jest już na ulicy Trojdena. Dziś zaniosę to dam znać gdzie dokładnie.
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: badanie lekarskie

Post autor: maciek_tyfel »

igorus pisze:Zaświadczenia składa się w innym miejscu niż dokumenty, chyba gdzieś w centrum dydaktycznym bo miejsce jest już na ulicy Trojdena. Dziś zaniosę to dam znać gdzie dokładnie.
Może źle zrozumiałem, ale wydaje mi się, że pani przyjmująca dokumenty powiedziała, żeby przynieść wyniki badań w to samo miejsce.
No ale kto wie. W sumie nie nadrobimy zbytnio drogi jak wpierw udamy się do budynku bibliot. a potem do centrum dydakt.
plankk
Posty: 90
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 08:25

Re: badanie lekarskie

Post autor: plankk »

Mi przyjęli tam, gdzie składaliśmy dokumenty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości