Niestacjonarne, a stacjonarne

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kinat
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2012, o 00:58

Niestacjonarne, a stacjonarne

Post autor: kinat »

Mam ogromną prośbę do tych co posiadają takie informacje. Zapisałam się na medycyne do katowic, nie myslalam wtedy nawet o farmacji. Na medycyne nie mam szans sie dostac, a na farmacje tak. Czy jesli zapisze sie na niestacjonarna farmacje, a wyjdzie ze mam tyle punktow zeby byc na stacjonarnej to mnie przeniosa? Czy mozna jeszcze jakos walczyc o to miejsce na farmacji? Czy imo ze mam wystarczajaco punktow to ze wzgledu na brak rejestracji nie moge na nia isc? Bardzo prosze kogos o odpowiedz, kto wie jak to jest!
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Niestacjonarne, a stacjonarne

Post autor: Batha »

Czy mimo ze mam wystarczajaco punktow to ze wzgledu na brak rejestracji nie moge na nia isc?
dokładnie.
Ale czy rejestracja na niestacjonarne ruszyła? Często ona się później zaczyna niż rekrutacja na stacjonarne.
malochwiejna
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2012, o 09:50

Re: Niestacjonarne, a stacjonarne

Post autor: malochwiejna »

Teraz już na to za późno, pozostają ci niestacjonarne. Nie wiem jak jest na uczelni, do której ty chcesz się dostać, ale wiem, że na niektórych jest tak, że żeby dostać się na niestacjonarne to najpierw musisz się znaleźć na liście niezakwalifikowanych na stacjonarne. Istnieje również możliwość przeniesienia ze niestacjonarnych na stacjonarne - warunkiem jest wysoka średnia ocen.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości