gdzie fizyka R na maturze 2013/14?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: gdzie fizyka R na maturze 2013/14?

Post autor: Ascara »

Piotrr pisze:jak widać zdania podzielone Ale faktycznie z matma roz nie widziałem się ani razu, a z fizyka było parę randek, rozstań i powrotów wiec chyba jednak to będzie najwłaściwszy wybór.
Moja koleżanka na biol-chemie w trzeciej klasie postanowiła zdawać na technologię chemiczną, gdzie potrzebowała rozszerzenia z chemii i matmy. Biegała raz (czasami w zależności od potrzeb dwa) na tydzień na korki. Zdała na 68
Chociaż również mieliśmy fizykę niemal na takim poziomie jak na mat-fiz, nie porwałabym się na maturę z fizyki. Zwłaszcza po tegorocznej, gdzie nawet nauczyciel łapał się za głowę, co wymyślili. Ale to, oczywiście, Twój wybór.

Ps. Mnie też przerażały zadania z rozszerzonej matmy, jak przeglądałam to, co przerabiała Aga, ale podobno to tylko tak wygląda
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości