przepisywanie przedmiotów na UMB

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
malinaa
Posty: 11
Rejestracja: 7 cze 2012, o 16:27

przepisywanie przedmiotów na UMB

Post autor: malinaa »

Hej!
Przed rozpoczęciem roku akademickiego chciałabym zająć się sprawą przepisania przedmiotów, które zaliczyłam na lekarskim w Gdańsku. Szukałam na ten temat informacji, dzwoniłam do dziekanatu UMB, ale Pani powiedziała mi, że gówno ją moje przedmioty interesują i mam dobie sama poradzić.

A więc proooszę Was o pomoc! Czy wiecie jakich dokumentów oprócz indeksu wymagają poszczególne jednostki administracyjne na UMB przy procedurze przepisania oceny? Znalazłam kontakt do zakładu histologii, zakładu anatomii, do języków, ale nie mam pojęcia co z chemią, informatyką, biostatystyką, historią medycyny, pierwsza pomocą, itp. Chciałabym zadzwonić do nich i dowiedzieć się czego oczekują aby rozpatrzeć moją prośbę. Czy ktoś wie gdzie znajdę kontakt do tych jednostek? A może ktoś był w takiej sytuacji (albo przenosił się z innego wydziału na lekarski na UMB) i powie jak to wyglądało?

Za wszelką pomoc dzięki!
gercio

Re: przepisywanie przedmiotów na UMB

Post autor: gercio »

Tu znajdziesz kontakty do większości zakładów:

Kod: Zaznacz cały

umb.edu.pl/wl/jednostki-organizacyjne
Chemie mieliśmy na wydz. farm. w zakł. chemii medycznej:

Kod: Zaznacz cały

umb.edu.pl/wf/zaklad-chemii-medycznej
Za pierwszą pomoc odpowiada Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Informatyka

Kod: Zaznacz cały

umb.edu.pl/s,3643/O_Zakladzie
malinaa
Posty: 11
Rejestracja: 7 cze 2012, o 16:27

Re: przepisywanie przedmiotów na UMB

Post autor: malinaa »

Dziękuję Ci serdecznie

Mam jeszcze pytanie: czy istnieje jakaś strona gdzie podawane są informacje dla studentów w czasie trwania roku akademickiego, wyniki kolokwiów, egzaminów, czy może w tym celu służy jedynie strona danej jednostki organizacyjnej?
konturek

Re: przepisywanie przedmiotów na UMB

Post autor: konturek »

bardzo mało zakładów zamieszcza wyniki na swoich stronach, na pewno zakład patomorfologii i farmakologii.
w większości wyniki są wywieszane w gablotach lub udostępniane staroście, który to odbiera lub robi zdjęcie wynikom i umieszcza na mailu roku, także nie trzeba się fatygować.
można też się dogadać z asystentem, żeby wysyłał wyniki bezpośrednio na maila, my tak robiliśmy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości