wniosek o akademik, ale dopiero we wrzesniu - pytanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pm67
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2012, o 14:05

wniosek o akademik, ale dopiero we wrzesniu - pytanie

Post autor: pm67 »

Witam!
Być może uda dostać mi do Łodzi na wydział Wojskowo Lekarski (aktualny próg 422, ja mam 420). Wnioski o akademik trzeba było jednak złożyć do 31 sierpnia.Nie mogłam złożyć wniosku, bo przecież póki co jestem poniżej progu punktowego. Czy jest jakakolwiek szansa, aby dostać miejsce w akademiku będąc przyjętą dopiero we wrześniu? Czy ta sprawa Waszym zdaniem jest w ogóle do załatwienia? Chciałabym dostać miejsce w DS II, z tego co wiem podczas ostatniego roku akademickiego było tam trochę wolnych miejsc. Był ktoś w podobnej sytuacji - czyli dostał się dopiero we wrześniu, a mimo to przydzielono mu pokój w akademiku? Bardzo mi zależy. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek sensowne odpowiedzi
BialaPanna
Posty: 231
Rejestracja: 25 lip 2012, o 14:10

Re: wniosek o akademik, ale dopiero we wrzesniu - pytanie

Post autor: BialaPanna »

Tak, jest taka możliwość.
zobacz-ten-plik.pdf
(77.32 KiB) Pobrany 17 razy
§ 3 punkt 2. )

Odnośnie akademików. Przepraszam, że zadam to pytanie w tym watku, ale w innych starsi koledzy i koleżanki nie odpowiadają
A nie chcę zakładać nowego wątku i śmiecić bardziej niż teraz

Jakie są warunki w Synapsie?
Pawelele
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2011, o 20:33

Re: wniosek o akademik, ale dopiero we wrzesniu - pytanie

Post autor: Pawelele »

Warunki w Synapsie są znakomite. Każdy pokój jest duży i funkcjonalny. Biurka z szafkami na książki, zamykanymi na kluczyki, szafy na ubrania i bieliźniarki, lodówka w każdym pokoju, elegancka łazienka z prysznicem w każdym pokoju - wszystko zadbane, nowe, w razie jakichkolwiek awarii natychmiast naprawiane (jeśli np. zdarzy Ci się wyrwać karnisz ze ściany, to pan kierownik się tylko uśmiechnie i wkrótce dostaniesz nowy ). Pokoje są dwuosobowe (465zł) lub na życzenie jednoosobowe (w cenie ok. 960zł jeśli dobrze pamiętam?). Ogółem bardzo polecam. W akademiku jest względny spokój (na piętrze IV spokojniej niż na III), w tygodniu jest raczej cisza. Na każdym piętrze jest kuchnia do dyspozycji każdego mieszkańca. To tyle Jeśli masz jakieś pytania, to pisz.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: wniosek o akademik, ale dopiero we wrzesniu - pytanie

Post autor: Grzybu123 »

Zawsze jest zostawianych kilka miejsc w akademikach dla studentów studiów mgr (też we wrześniu składają podania), odwołań i wrześniowców".

Pozdrawiam
BialaPanna
Posty: 231
Rejestracja: 25 lip 2012, o 14:10

Re: wniosek o akademik, ale dopiero we wrzesniu - pytanie

Post autor: BialaPanna »

Pawelele pisze:Warunki w Synapsie są znakomite. Każdy pokój jest duży i funkcjonalny. Biurka z szafkami na książki, zamykanymi na kluczyki, szafy na ubrania i bieliźniarki, lodówka w każdym pokoju, elegancka łazienka z prysznicem w każdym pokoju - wszystko zadbane, nowe, w razie jakichkolwiek awarii natychmiast naprawiane (jeśli np. zdarzy Ci się wyrwać karnisz ze ściany, to pan kierownik się tylko uśmiechnie i wkrótce dostaniesz nowy ). Pokoje są dwuosobowe (465zł) lub na życzenie jednoosobowe (w cenie ok. 960zł jeśli dobrze pamiętam?). Ogółem bardzo polecam. W akademiku jest względny spokój (na piętrze IV spokojniej niż na III), w tygodniu jest raczej cisza. Na każdym piętrze jest kuchnia do dyspozycji każdego mieszkańca. To tyle Jeśli masz jakieś pytania, to pisz.
Dzięki!
Jak będę miała jeszcze pytania to napiszę
Teraz pozostaje się modlić, zeby dostać miejsce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości