Konta USOS i zapisy na wf

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Erytropoetyna
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2012, o 17:51

Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: Erytropoetyna »

Witam! Zaczynam studia w Bydgoszczy i nie za bardzo orientuję się o co chodzi w kontach USOS i kiedy je trzeba zakładać. No i kiedy rozpoczną się zapisy na wf i jak to działa? I czy na inne zajęcia też trzeba się logować przez internet?
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: sia »

Na razie to na USOSIE nic ciekawego nie ma.Zakładasz jak masz numer indeksu.Tam są wpisywane oceny,plany zajęć,opisy przedmiotów i różne inne pierdoły Nie wiem czy wf jest na 1 roku,mi się wydaje,że nie.Za to po 1 semestrze trzeba będzie się logować na zajęcia iiii t będzie koszmar d Po 5 minutach nie ma już nigdzie miejsc i lata się do prowadzących i załatwia jakieś wyjście.Ja nie lubię USOSA,tego sprawdzania non stop po egzaminie czy są oceny,chociaż ja zaglądałam na nasze forum i od razu wiedziałam Potem będzie kurs z obsługi usosa obowiązkowy.Niby często się pomyłki zdarzają,że ktoś wpisze Ci kogoś ocenę.Aaa no i można mile do prowadzących wysyłać i trzeba niby sprawdzać codziennie,bo to co na usosie to cię obowiązuje.
Erytropoetyna
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2012, o 17:51

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: Erytropoetyna »

Ale Ty mówisz na pewno o Bydgoszczy?
Erytropoetyna
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2012, o 17:51

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: Erytropoetyna »

Sprawdzałam i wf jest na pierwszym roku. A nie wiesz gdzie i w jaki sposób na ten wf się zapisać?
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: sia »

Aha,ale to będzie podany termin,wszyscy w tym samym dniu o tej samej godzinie.
Ja byłam rok na innym kierunku na umk i t jest ten sam usos,bo też mogę sprawdzić jakieś kierunki na cm umk.A teraz czekam jeszcze na farmę.
Erytropoetyna
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2012, o 17:51

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: Erytropoetyna »

Ale te zapisy na wf będą po 1 października?
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: sia »

Nie wiem własnie.
Erytropoetyna
Posty: 41
Rejestracja: 18 lip 2012, o 17:51

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: Erytropoetyna »

Ale wcześniej nie mogą być?
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: sia »

Dziwne by to było,no bo rekrutacja do 1 trwa.
aloo
Posty: 79
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 13:15

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: aloo »

zapisy na wf były rok temu zdaje się jakoś pod koniec września . W każdym razie przed rozpoczęciem roku jest jeszcze coś takiego jak spotkanie z dziekanem (z tego co pamietam tam mówili jak załozyc sobie konto. chyba ale musiało cos być bo sama na pewno tego nie robiłam.). Na tym spotkaniu powiedzą wam co nie co na temat usosa, o szkoleniu bibliotecznym oraz bhp ktore bedziecie musieli zrobic sobie on line. Trzeba poczekać az pojawia sie listy studentów i plany zajęć bo wf musicie sobie do tego dopasować.
A zeby sie zarejestrować na wf wybieracie sobie
wydział farmaceutycznyozostałe jednostki (po prawej)studium wychowania fizycznego i sportu i tam macie plan wszystkich wfów( dopiero będzie nowy) żeby sobie cos dopasować i internetową rejestracje, ale do tego musicie mieć konto na ususie. Tam jest instrukcja jak to zrobić. Ale spokojnie, z wfem nie ma problemu, zarejestrujcie sie na cokolwiek byle by nie kolidowało z planem
aloo
Posty: 79
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 13:15

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: aloo »

sia pisze:Po 5 minutach nie ma już nigdzie miejsc i lata się do prowadzących i załatwia jakieś wyjście.
nie strasz mnie na CM jest indywidualna rejestracja dopiero od tamtego roku. na UMK wiem że jest cały czas, czyli teraz na III semestr też trzeba się rejestrować samemu nie? czy to dotyczy tylko semestrów letnich ?:P Kurcze, beznadziejne to jest, myśmy próbowali się buntować ale niewiele to dało.
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: sia »

U nas to dotyczy wszystkich semestrów oprócz 1.Maskara,odliczanie jest na USOSIE i każdy wchodzi i pamiętam,że miałam ułożony fajny plan i nic nie wyszło.Zanim ogarnęłam gdzie trzeba kliknąć to już nie było w ten dzień miejsc Ale w sumie potem taki przez przypadek plan wyszedł fajny.
A wiesz zmoże jak ja mam już to konto i legitkę to muszę im płacić te 17 zł? Do 15 mam czas.Już podpisałam im brak dokumentów,więc myślę,że lepiej jak zapłacę i dostarczę.Najwyżej kasę mi oddadzą.
aloo
Posty: 79
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 13:15

Re: Konta USOS i zapisy na wf

Post autor: aloo »

sia pisze:U nas to dotyczy wszystkich semestrów oprócz 1.Maskara,odliczanie jest na USOSIE i każdy wchodzi i pamiętam,że miałam ułożony fajny plan i nic nie wyszło.Zanim ogarnęłam gdzie trzeba kliknąć to już nie było w ten dzień miejsc Ale w sumie potem taki przez przypadek plan wyszedł fajny.
A wiesz zmoże jak ja mam już to konto i legitkę to muszę im płacić te 17 zł? Do 15 mam czas.Już podpisałam im brak dokumentów,więc myślę,że lepiej jak zapłacę i dostarczę.Najwyżej kasę mi oddadzą.

no wiem, wiem bo na 2 semestr tez się rejestrowaliśmy sami. Mi wszedł taki plan jaki chciałam ale miałam stosunkowo szybki internet i nic sie nie zacinało, teraz nie wiem jak bedzie Mnie obojętny ten plan bylebym tylko nie miała 2 czy 3 zajęć w 1 czasie
Nie wiem co z legitką. indeks ci się nie zmieni, legitymacja i tak będzie wyglądać tak samo bo nie ma tam wzmianki o CM tylko sam uniwerek musisz zadzwonić i spytać. Spojrzałam na swoją i tam jest 12 krateczek na naklejkę więc skoro masz już 2 wykorzystane to i tak zabraknie Ci jednej na 11 semestr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości