Wyciszające RNA- literatura

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
fragles
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2012, o 17:21

Wyciszające RNA- literatura

Post autor: fragles »

Witam,
mniej więcej tak wygląda temat mojej pracy licencjackiej, dodać do niego należy, że dotyczy roślin i regulacji ich rozwoju zarówno in vitro, jak i in vivo. Aktualnie jestem w trakcie wyszukiwania literatury. Jak na razie jestem za etapie kolekcjonowania artykułów naukowych np. z pubmeda, a chciałbym prosić osoby, które być może zetknęły się, czy też interesują się tym tematem o polecenie jakichś ciekawych książkowych pozycji, na których mógłbym się opierać. Sam poszukuję takich książek, ale na razie docieram do takich niekoniecznie dostępnych w pdf i w bibliotekach. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje

pozdrawiam biotechnologów
fragles
aniontko
Posty: 22
Rejestracja: 29 paź 2010, o 15:54

Re: Wyciszające RNA- literatura

Post autor: aniontko »

może w Genomy-Brown.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość